Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2020-02-16T15:58:00+01:00 Fenomen na skalę światową?! Niesamowity fart Zenka Martyniuka! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/to-bylo-cos-nieziemskiego-zenon-martyniuk-oczarowal-miliony-polakow-krol-disco-polo-przeszedl-sam-siebie-1581863530.jpg
Reklama

Fenomen na skalę światową?! Niesamowity fart Zenka Martyniuka!

Redakcja , 16 Luty 2020  15:58
Fenomen na skalę światową?! Niesamowity fart Zenka Martyniuka!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/TAURONArenaKrakow

Zgromadzona publika nie mogła wyjść z podziwu występu Zenka Martyniuka! Wielokrotnie podczas koncertu skandowali głośno i wyraźnie jego imię

Reklama

Zenon Martyniuk to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna postać ze świata disco polo. Król tego gatunku w ostatnim czasie jest na ustach wszystkich związku z premierą filmu "Zenek".

Zobacz również: HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!

Napięty grafik nie przeszkodził Zenkowi Martyniukowi spędzić trochę czasu ze swoją żoną Danusią, którą również zabrał na koncert do Krakowa. To właśnie tam popularny Zenek pokazał coś niesamowitego. 

Jego występ w krakowskiej Tauron Arenie oczarował miliony Polaków, a to ze względu na to, że zaśpiewał największe przeboje takie jak "Przez twe oczy zielone", czy "Dziewczyna ze snu". 

Zgromadzona publika nie mogła wyjść z podziwu z powodu występu króla muzyki disco polo. Wielokrotnie podczas koncertu skandowali głośno i wyraźnie "Zenek, "Zenek". 

Bezgraniczna miłość fanów disco polo do Zenona Martyniuka jest przeogromna i na tę chwilę nic nie wskazuje, aby to się zmieniło.

Zobaczcie genialny występ zespołu Akcent podczas Walentynkowej imprezy w Krakowie transmitowanej przez TVP2.

Zobacz również: Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?
  2. Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!
  3. Najnowsza produkcja disco polo rozwaliła system! Dejw przyćmili swym utworem wszystko wokół!
  4. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej