Reklama
Polecamy


Reklama

Fantastic Boys - Kochaj Mnie, Pragnij Mnie | Premiera klipu

2017-11-19T19:00:00+01:00 Fantastic Boys - Kochaj Mnie, Pragnij Mnie | Premiera klipu https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/fantastic-boys-kochaj-mnie-pragnij-mnie-premiera-klipu-1511114554.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Premiera

Fantastic Boys nagrał nową piosenkę pt: „ Kochaj Mnie”. Zespół ciągle w formie.

Reklama

Zespół Fantastic Boys założył Jarosław Niegierewicz i Maciej Olchanowski z Białegostoku w 1994 roku. Już od początku powstania, grupa bardzo intensywnie pracowała nad materiałami muzycznymi co owocowało coraz większą popularnością i wydaniem czterech kaset na przełomie kilku lat (1994-1999).

W 2000 r. został zmieniony skład zespołu. Obok głównego wokalisty i założyciela Jarosława Niegierewicza doszli - Krzysztof Piekarski, oraz Jerzy Wasiluk z Białegostoku.

„Kochaj Mnie” to już trzecia produkcja zespołu Fantastic Boys w tym roku. Wszystkie utwory charakteryzują się spokojnym, charakterystycznym stylem, który z połączeniem wokalu Jarka tworzy jedną harmonijną całość. Dzisiejsza propozycja to połączenie perfekcyjnej muzyki z odpowiednim dla oka obrazem.

Czy to HIT?! O tym przekonacie się już sami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  2. Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!
  3. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.