2020-10-31T09:50:00+01:00 Fanka popularnych gwiazd disco polo wyróżniona w mediach społecznościowych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/fanka-disco-polo-dokonala-czegos-niebywalego-zespol-dziekuje-na-oficjalnej-stronie-1603914865.jpg

Fanka popularnych gwiazd disco polo wyróżniona w mediach społecznościowych!

Redakcja , 31 Październik 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Fanka popularnych gwiazd disco polo wyróżniona w mediach społecznościowych!
Źródło zdjęć: facebook.com/playboooys
Reklama

Ta historia, to niezwykła opowieść o miłości do muzyki disco polo i jej znakomitych twórców

Reklama

Gatunek disco polo to wielkie przeboje, znani i uwielbiani artyści, tysiące kilometrów tras koncertowych i oczywiście wierni fani. Bez tych ostatnich twórczość nie miałaby sensu. Spektakl bez widowni, jest jak dom bez mieszkańców - brakuje mu duszy i zawsze wieje w nim chłodem.

Zobacz również: Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Podobnie jest w przypadku branży disco polo. To tłumy pod sceną i odtworzenia oraz komentarze w sieci nadają ton całemu brzmieniu naszego nurtu.

Zespół Playboys, na swoim profilu opublikował historię Oli - fanki zespołu, która uczestniczyła w ponad 80 koncertach(!) uwielbianej grupy. Jak dowiadujemy się z wpisu, Ola objechała z Playboysami, całą Polskę: „Od kilku lat jeździ za nami po całej Polsce, była w górach, na mazurach, nad morzem, na podlasiu, śląsku i wszędzie tam gdzie tylko mogła dojechać poza pracą, którą wykonuje na codzień.”

Gwiazdorzy doceniają oddanie i szczerze dziękują wiernej słuchaczce: „Tym postem chcielibyśmy ci Ola Podziękować za te wszystkie spotkania, wyrazić Wielki szacunek i słowa uznania.”.

Ta historia, to niezwykła opowieść o miłości do muzyki disco polo i jej znakomitych twórców. A Wy na ilu koncertach disco polo byliście?

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  2. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  3. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  4. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  5. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  6. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami