2021-05-03T14:34:00+02:00 Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu t https://disco-polo.info/uploads/news/popularny-girlsband-oddal-hold-zmarlemu-artyscie-fani-uronili-lezkepng.png

Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!

Redakcja , 03 Maj 2021  14:34
Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Popularne artystki disco polo oddały hołd zmarłemu artyście. Fani uronili łezkę.

Reklama

W ten niezwykły sposób dziewczyny pożegnały się z lubianym artystą. Krzysztof Krawczyk był artystą niezwykłym. Uwielbianym przez całe pokolenia Polaków. Jego odejście wstrząsnęło wszystkimi.

Zobacz również: To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!

Dla artystów, podziwiających jego wyjątkowy talent, oznaczało koniec pewnej epoki. Wiele gwiazd postanowiło pożegnać się z wielkim piosenkarzem w niezwykły sposób!

Energy Girls tworzą trzy piękne dziewczyny, które zachwycają, uwodzą i kuszą swoim urokiem. Popularny girlsband w świadomości fanów disco polo zapisał się takimi hitami jak: “Bo Ty mnie pokochałeś”, “Twoja królowa”, czy “Popatrz na mnie”. Najnowsze dzieło Energy Girls będzie sporym zaskoczeniem dla dotychczasowych fanów zespołu!

Energy Girls opublikowały w sieci swoją muzyczną premierę. Utwór “Bo jesteś Ty” wydawać się Wam może znajomo. I macie rację! Przecież to jeden z największych hitów zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka!

Reklama

Okazuje się, że Energy Girls były wielkimi fankami wielkiego gwiazdora polskiej muzyki. Swoją interpretacją znanego hitu artysty, chciały po prostu oddać mu hołd!

Po wysłuchaniu coveru, niejednemu z fanów zakręciła się łezka w oku. Przecież to był jeden z najpopularniejszych utworów Krawczyka! Dzięki Energy Girls kawałek dostał drugie życie!

Niestety nie poznamy już opinii gwiazdora na temat jego wrażeń z przesłuchanego coveru. Fani jednak wiedzą jedno – Krawczyk na pewno byłby z dziewczyn dumny. 

Zobacz również: Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!

Reklama
Zobacz teledysk: Energy Girls - Bo jesteś Ty
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo wygląda jak milion dolarów! Fani nie mogą oderwać wzroku!
  2. Komentarzy przybywa! Gwiazdor disco polo udostępnił właśnie wyczekiwaną premierę!
  3. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  4. Sensacyjna premiera od uwielbianych dziewczyn disco polo! Do współpracy zaprosiły znanego gwiazdora!
  5. Chcą zarobić miliony?! Nowy biznes popularnych gwiazdorów disco polo! To będzie interes ich życia!
  6. Gwiazda disco polo wygląda jak kocica! Niezwykle ponętna stylówka podbija serca fanów i nie tylko!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama