2024-03-20T20:02:00+01:00 Fani w rozpaczy. Koniec ery Disco Polo? - Banderoza Witonia legendarny klub kończy swoją działalność Kultowy klub Banderoza Witonia zamyka się po 31 latach. Ostatnia impreza 13 kwietnia - historia, wspomnienia i pożegnanie https://disco-polo.info/uploads/news/fani-w-rozpaczy-koniec-ery-disco-polo---banderoza-witonia-legendarny-klub-konczy-swoja-dzialalnoscjpg.jpg Disco-Polo.info

Fani w rozpaczy. Koniec ery Disco Polo? - Banderoza Witonia legendarny klub kończy swoją działalność


Kultowy klub Banderoza Witonia zamyka się po 31 latach. Ostatnia impreza 13 kwietnia - historia, wspomnienia i pożegnanie

Autor: Adam Begier, 20 Marzec 2024  20:02
Źródło zdjęć: facebook.com/BanderozaWitonia
Fani w rozpaczy. Koniec ery Disco Polo? - Banderoza Witonia legendarny klub kończy swoją działalność
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Klaudia Zielińska skradła SHOW w Londynie. Gwiazda zaśpiewała akustyczną wersję wielkiego hitu "Silniejsza" | VIDEO
 2. Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO
 3. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
Reklama

  Po trzech dekadach pełnych rytmów disco polo, klub Banderoza Witonia ogłasza swój ostatni taniec. To miejsce, będące symbolem polskiej sceny muzycznej, zamyka swoje podwoje, pozostawiając po sobie bogatą historię i niezliczone wspomnienia.

  Legendarny klub w Polsce - Banderoza Witonia

  Banderoza Witonia to nie tylko klub - to instytucja, która od 31 lat była domem dla największych gwiazd disco polo. To tutaj kształtowały się gusta muzyczne wielu pokoleń. Klub stał się ikoną, miejscem, gdzie historia polskiej muzyki disco polo była pisana na żywo, takt za taktem. Decyzja o zamknięciu klubu jest więc nie tylko końcem pewnej ery, ale także symbolem zmian zachodzących w kulturze muzycznej.

  31 Lat Wspomnień - Ostatnia Impreza

  Za nami 31 lat niesamowitych wydarzeń, od imprez pełnych energii do niezapomnianych momentów spędzonych na parkiecie, przy barze, a nawet na parkingu, który często tętnił życiem równie mocno jak wnętrze klubu. Banderoza Witonia była więcej niż miejscem spotkań - była wspólnotą, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To właśnie tutaj nawiązywały się przyjaźnie, rodziły się miłości, a muzyka była łącznikiem między pokoleniami.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  13 kwietnia odbędzie się ostatnia impreza w klubie Banderoza. To będzie wyjątkowy wieczór, podczas którego stali bywalcy, jak i nowi fani będą mogli razem świętować i pożegnać to wyjątkowe miejsce. Jest to zarówno szansa na ostatni taniec w rytmach ulubionych hitów, jak i moment refleksji nad tym, co przez te lata Banderoza dała scenie disco polo.

  Banderoza Witonia nie będzie już gospodarzem kolejnych imprez, ale jej duch i wspomnienia pozostaną z nami. Dla wielu była więcej niż klubem - była częścią życia, sceną dla artystów i schronieniem dla fanów muzyki. Dziękujemy za wszystkie lata wsparcia, radości i niezapomnianych chwil. Banderoza Witonia, choć odchodzi, na zawsze pozostanie w sercach fanów disco polo.

  Zobacz również: Sylwia Kossakowska w klubowym wydaniu! Nowa wersja "Ogarnij się" to hit

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  2. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
  3. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  4. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
  5. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
  6. Defis na szczycie! Jego NOWOŚĆ "Tylko dla Takiej" podbija internet! To najlepsza produkcja tego roku?!
  7. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
  8. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie