2021-08-10T08:12:00+02:00 Nikt nie przyszedł na koncert popularnego zespołu disco polo?! Artyści opublikowali film, który objawił s https://disco-polo.info/uploads/news/nikt-nie-przyszedl-na-koncert-popularnego-zespolu-disco-polo-artysci-opublikowali-film-ktory-objawil-szokujaca-prawdejpg.jpg

Nikt nie przyszedł na koncert popularnego zespołu disco polo?! Artyści opublikowali film, który objawił szokującą prawdę!

Redakcja , 10 Sierpień 2021  08:12

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nikt nie przyszedł na koncert popularnego zespołu disco polo?! Artyści opublikowali film, który objawił szokującą prawdę!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Sytuacja wydaje się naprawdę nieprawdopodobna! Panowie są jednym z najbardziej znanych zespołów disco polo

Reklama

Sytuacja wydaje się naprawdę nieprawdopodobna! Przecież to jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo!

Zobacz również: Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!

NIKT NIE PRZYSZEDŁ NA KONCERT DISCO POLO?!

Jak może czuć się artysta, kiedy dowiaduje się, że na jego koncert nikt nie przyszedł? Popularni gwiazdorzy disco polo wrzucili do sieci film, w którym podzielili się z fanami ciekawym przeżyciem!

Reklama

Long&Junior to popularny zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Kolorowa sukienka”,  ”Tańczyć chcę”, czy “Helenka”. Piosenki artystów od lat zajmują czołowe miejsca na wielu listach przebojów. To naprawdę ogromny sukces!

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo są mistrzami w budowaniu napięcia! Panowie z Long&Junior opublikowali w mediach społecznościowych film ze swojego koncertu, który odbył się w miejscowości Skawica. Artyści opatrzyli wideo szokującym komentarzem, który zaskoczył wielu ich fanów!

“Kolejny wczorajszy koncert, na który nikt nie przyszedł”

Sytuacja wydaje się naprawdę nieprawdopodobna! Panowie są jednym z najbardziej znanych zespołów disco polo. Co takiego się stało, że fani zignorowali koncert swoich idoli?!

TŁUMY FANÓW DISCO POLO

Okazało się, że Long&Junior lubią sobie pożartować! Panowie wkręcili internautów, i trzeba przyznać, że sporo z nich naprawdę im uwierzyło! Ostatecznie prawda w końcu wyszła na jaw! Pod sceną tradycyjnie zebrały się nieprzebrane tłumy żądne dobrej zabawy w rytmie największych hitów popularnego duetu!

Reklama

Gdy tylko publiczność usłyszała pierwsze takty hitu “Tańcz tańcz tańcz”, to wszyscy zgodnie ruszyli w tany! Przy kawałkach chłopaków nie da się spokojnie usiedzieć w miejscu. Fani artystów doskonale zdają sobie z tego sprawę. Podczas występu Long&Junior scena prawie aż zapłonęła! Panowie po raz kolejny dali z siebie wszystko!

Zobacz również: Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Long & Junior - Jestem na Jutubie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  2. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  3. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  6. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami