2021-09-14T12:55:00+02:00 Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenk https://disco-polo.info/uploads/news/romantyczna-premiera-zespolu-eratox-podbija-siec-gwiazdorzy-disco-polo-nagrali-hit-wszystkich-zakochanych-parpng.png

Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Redakcja , 14 Wrzesień 2021  12:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Gwiazdor w ciągu całej swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które zanotowały ogromną ilość wyświetleń na YouTube

Reklama

Piosenki o miłości nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo, który nagrał właśnie prawdziwie romantyczny kawałek, który aż chwyta za serce!

Zobacz również: Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!

Eratox to uwielbiany zespół disco polo, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Przemysław Budka. Gwiazdor w ciągu całej swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które zanotowały ogromną ilość wyświetleń na YouTube. Kawałki takie jak: “Bo tylko ty”, “Będę czekał na ciebie”, czy “Zakochaj się” to prawdziwe perełki, bez których nie może odbyć się żadna szanująca się impreza!

Reklama

To wielki dzień dla tysięcy fanów popularnego zespołu disco polo! W sieci pojawił się najnowszy teledysk grupy Eratox, który powstał do utworu “Miłość”! To produkcja wobec której nie sposób przejść obojętnie!

Przemek Budka to niezwykły romantyk. Większa część repertuaru gwiazdora disco polo traktuje o miłości. Uczuciu, którego doświadcza każdy z nas. I chociaż nie zawsze trwa ono wiecznie, to warto poświęcić mu niejeden utwór!

Zespół Eratox niejednokrotnie udowadniał fanom, że jest mistrzem w tworzeniu tradycyjnego disco polo, przy którym nóżka sama chodzi. Nie inaczej również jest w tym przypadku. Artyści kolejny raz nagrali prawdziwą muzyczną petardę, która przenosi fanów w klimat szalonych lat 90-tych!

Reklama

Wielbiciele grupy Eratox zostawili wiele komentarzy pod klipem. Przeważają te pozytywne!

“Od dzisiaj utwór ,,Miłość ,, staje się moim numerem jeden. Jestem wzruszona!”

“Nie ma to jak Eratox , muzyka na najwyższym poziomie”

“Petarda jak zawsze, ja w Was wierzyłam, że to będzie kolejny hit”

Przemek Budka ma wielkie powody do radości. Popularny artysta disco polo kilka dni temu został ojcem! Szczęśliwy wokalista nie posiada się ze szczęścia! 

Zobacz również: Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: ERATOX - Miłość
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!
  4. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  5. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  6. Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami