2022-01-14T07:15:00+01:00 Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zarea https://disco-polo.info/uploads/news/fala-krytyki-i-oskarzen-skierowana-w-dawida-naroznego---fani-nie-maja-litosci-gwiazdor-stanowczo-zareagowal-to-jest-zupelnie-niepotrzebnejpg.jpg
Reklama

Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'

Redakcja , 14 Styczeń 2022  07:15
Fala krytyki i oskarżeń skierowana w Dawida Narożnego – fani nie mają litości! Gwiazdor stanowczo zareagował '(…) to jest zupełnie niepotrzebne(…)'
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

Dawid Narożny stanął w ogniu krytyki! Fani nie mają dla gwiazdora disco polo litości!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Show biznes bywa okrutny. Doświadczenie pokazuje, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie ze sławą i ogromną ilością pieniędzy.

Zobacz również: Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.

Życie gwiazdora disco polo 

W takich momentach mogłoby się wydawać, że piosenkarze, artyści celebryci mają wszystko, ponieważ mają pieniądze, lecz po jakimś czasie rzeczywistość bywa brutalna i okazuje się, że nie mają tak naprawdę nic.

Reklama

Rozpadają się małżeństwa i związki, a prawdziwe uczucia zajmują dalszy plan. Ten gwiazdor udowodnił, że na kazdym etapie swojego życia można znaleźć sens, spełniać swoje marzenia i osiągać cele, choć w ostatnim czasie jego media społecznościowe zalała niewyobrażalna fala hejtu nie zamierza się poddawać!

Dawid Narożny w ogniu krytyki! Fani nie mają litości!

Wokalista disco polo Dawid Narożny jakiś czas temu umieścił w sieci krótkie story na temat wzięcia udziału w Prime MMA Show! Miłośnicy muzyki disco polo nie mogą się pogodzić z decyzją gwiazdora o walce w klatce!

Do tej pory Dawid był kojarzony z takimi przebojami jak: „Niewiara”, „Nosiłem kwiaty Ci”, czy „Galaktyczny lot”. Niebawem artysta stanie oko w oko w pojedynku z Medusą! Internauci w związku z walką i bardzo dobrą formą Dawida zarzucili gwiazdorowi przyjmowanie wspomagaczy takich jak sterydy i testosteron, dzięki którym według fanów zawdzięcza swój atrakcyjny wygląd.

Reklama

Wokalista wdał się w dyskusję i uświadomił miłośników disco polo, ze jego treningi trwają już dwa lata, a w trakcie przygotowań do Prime MMA wykonuje 12 treningów dziennie, co bezpośrednio wpłynęło na jego figurę i wygląd mięśni. Pod postem oprócz fali hejtu, nie brakuje także pokrzepiających słów: „Trzymam kciuki za walkę”, „Powodzenia i dużo wiary (…)”, „Jest moc! Powodzenia!”.

A Wy co sądzicie o tej całej sytuacji?

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!

Reklama

Dawid Narożny - Galaktyczny lot

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Dawid Narożny - Galaktyczny lot
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  2. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  3. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  4. Kamil Grosicki zaśpiewał wielki hit Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full! To nagranie to hit internetu | VIDEO
  5. PILNE! Brutalne pobicie popularnego wokalisty disco polo! Artysta ma zmasakrowaną twarz! Konieczna jest operacja!
  6. Kuszący widok rozpala internet! Cudowna wokalistka disco polo odważnie pokazała swoje wdzięki! FOTO
  7. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  8. Taneczna premiera Adama Chroli podbija serca fanów! Zdolny muzyk disco polo stworzył hit wszystkich imprez okolicznościowych?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami