Reklama
Polecamy


Reklama

Extazy - Tylko Ona i Ja w wersji klubowej | Posłuchaj nowości.

2017-12-19T17:57:00+01:00 Extazy - Tylko Ona i Ja w wersji klubowej | Posłuchaj nowości. https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/extazy-tylko-ona-i-ja-w-wersji-klubowej-posluchaj-nowosci-1513702678.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

„Tylko ona i ja” wielkie love story. Zapraszamy wszystkich do wysłuchania utworu w odświeżonej wersji.

Reklama

Jedna z ciekawszych propozycji od formacji Extazy w zaskakującym tempie doczekała się remixu swojej świeżynki. Kamil Chludziński z zespołem, zrealizował teledysk na Majorce.

Kawałek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy disco polo & dance. Nie minął miesiąc od gorącej premiery, a ma już blisko 1 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Remix w wykonaniu Tr!Fle & Loop zyska bez wątpienia wielu sprzymierzeńców, którzy lubią rytmy klubowe.

Kamil słynie z niezwykle energicznych utworów, więc i remix jest niezwykle imprezowy. 

Zapraszamy do wysłuchania nowości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.