2018-04-30T21:07:00+02:00 Extazy, Akcent oraz After Party najpopularniejszymi utworami disco polo w kwietniu 2018! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/04/extazy-akcent-oraz-after-party-najpopularniejszymi-utworami-disco-polo-w-kwietniu-2018-1525115227.jpg

Extazy, Akcent oraz After Party najpopularniejszymi utworami disco polo w kwietniu 2018!

Redakcja , 30 Kwiecień 2018  21:07

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Extazy, Akcent oraz After Party najpopularniejszymi utworami disco polo w kwietniu 2018!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Poznaliśmy najpopularniejsze utwory disco polo, które zostały wydane w kwietniu 2018! Na czele Kamil, Zenek oraz Patryk.

Reklama

Ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube - taki wynik osiągnął teledysk zespołu Extazy do piosenki pt. "Noc taka czarna". To właśnie ta produkcja okazała się najpopularniejsza z gatunku disco polo.

Na drugim miejscu znalazł się król disco polo Zenon Martyniuk z utworem pt. "Zaczarowana wyspa" - ponad 3 miliony wyświetleń. Na trzecim miejscu podium propozycja od grupy After Party pt. "Zawsze moja wina".

W pierwszej dziesiątce znalazły się produkcje od takich zespołów jak Eratox, Bayera, Gesek, Basta, Boys, Łobuzy oraz Joker.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  2. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  3. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  4. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  5. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  6. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  7. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  8. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami