2023-07-16T13:40:00+02:00 Elwira Mejk przerobiona przez sztuczną inteligencję! Podobna?! Elwira Mejk, popularna wokalistka disco polo, przechodzi fascynującą transformację dzięki sztucznej inteligencji. Poznaj jej nową odsłonę, która połączyła technologię i https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-przerobiona-przez-sztuczna-inteligencje-podobnajpg.jpg Disco-Polo.info

Elwira Mejk przerobiona przez sztuczną inteligencję! Podobna?!


Elwira Mejk, popularna wokalistka disco polo, przechodzi fascynującą transformację dzięki sztucznej inteligencji. Poznaj jej nową odsłonę, która połączyła technologię i sztukę, przenosząc jej twarz w różne niezwykłe miejsca.

Autor: Adam Begier, 16 Lipiec 2023  13:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Elwira Mejk przerobiona przez sztuczną inteligencję! Podobna?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielka impreza! Taneczny Spodek 2025: Największe gwiazdy disco polo w Katowicach! Kto wystąpi, bilety!
 2. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie
 3. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!

  Elwira Mejk: Disco Polo w nowej odsłonie

  Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w świecie disco polo. Jej unikalny styl i charyzmatyczna osobowość przyciągają uwagę fanów z całej Polski. Mowa oczywiście o Elwirze Mejk, która niedawno doświadczyła fascynującej transformacji dzięki sztucznej inteligencji.

  Gwiazda disco poloPrzeobrażona przez sztuczną inteligencję

  Ostatnio Elwira Mejk podzieliła się z fanami swoją nową odsłoną, której efektem jest niezwykłe połączenie technologii i sztuki. Na zdjęciach, które artystka opublikowała, możemy zobaczyć jej twarz przeniesioną w różne niezwykłe i kreatywne miejsca, takie jak ogrody czy świat podwodny. Co ciekawe, te efekty zostały osiągnięte za pomocą sztucznej inteligencji.

  Grafik Paweł Zarębski, wykorzystał zaawansowane narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, aby przenieść twarz wokalistki w różne konteksty. Efekty są zaskakujące i przyciągają uwagę swoją oryginalnością.

  Innowacyjna technologia

  Wykorzystanie sztucznej inteligencji w sztuce i tworzeniu grafik to jedno z coraz bardziej popularnych zastosowań tej zaawansowanej technologii. Przeniesienie twarzy Elwiry Mejk w różne otoczenia za pomocą A.I. daje nieograniczone możliwości artystycznego eksperymentowania.

  Technologia sztucznej inteligencji umożliwia twórcom grafik odkrywanie nowych sposobów ekspresji i tworzenie nieszablonowych projektów. Dzięki niej możemy podziwiać artystyczne prace, które są wyrazem współpracy człowieka i maszyny.

  Efekt końcowy

  W przypadku Elwiry Mejk efekty pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji są zadziwiające. Przeniesienie jej twarzy w różne konteksty daje nam możliwość zobaczenia artystki w zupełnie nowym świetle. Te kreatywne grafiki są nie tylko efektowne, ale także intrygujące i pobudzające wyobraźnię.

  Elwira Mejk jako artystka disco polo zawsze zaskakuje swoich fanów. Jej niezwykły talent wokalny i niebanalny styl przyciągają uwagę słuchaczy. Teraz dzięki współpracy z grafikiem Pawłem Zarębskim i wykorzystaniu sztucznej inteligencji, artystka pokazuje nam, że jest gotowa na kolejne artystyczne wyzwania i poszukiwanie nowych form wyrazu.

  Niezależnie od tego, co myślimy o tej technologii, trzeba przyznać, że przeniesienie twarzy Elwiry Mejk w różne konteksty za pomocą sztucznej inteligencji to zdecydowanie ciekawy eksperyment artystyczny. To pokazuje, że sztuczna inteligencja może być inspiracją dla twórców różnych dziedzin.


  Mejk - Męska gra 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!
  2. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
  3. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  4. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  5. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
  6. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  7. Zmiany w TVP wpłyną na disco polo?! Co dalej z Marcinem Millerem i grupą BOYS?!
  8. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie