Reklama


Reklama

Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów!

2020-10-26T13:26:00+01:00 Edyta Folwarska w mieście miłości! Gwiazda disco polo poruszyła temat zdrad i romansów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazda-disco-polo-w-miescie-milosci-dlaczego-artystka-wyjechala-z-polski-1602336360.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Reklama


Życie gwiazd

Edyta Folwarska wybrała się do Wenecji, czyżby szukała inspiracji? Artystka z związku z podróżą poruszyła temat zdrad i romansów

Reklama

Każdy Artysta przyzna bez wahania, że nieodłącznym elementem jego twórczości jest natchnienie. Stale trzeba je karmić i pielęgnować, niejednokrotnie poświęcając się tym zajęciom bez pamięci. Bywa też tak, że trzeba opuścić własne cztery kąty i udać się w daleką podróż, tak jak zrobiła to ta gwiazda.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Edyta Folwarska to znana w świecie disco polo prezenterka telewizyjna oraz utalentowana pisarka. Końcem września premierę miała jej najnowsza książka „Wszyscy moi mężczyźni”.  Artystka z pewnością nie zamierza porzucić kariery pisarskiej na tym etapie i tylko czekać, jak zacznie pracę nad kolejną książką. Być może w tym właśnie celu postanowiła wybrać się do Wenecji?

Miasto miłości powitało Artystkę piękną pogodą, ale jak sama napisała, spodziewała się czegoś innego:

„Wenecja! Nie tak ją sobie wyobrażałam, myślałam, że będzie więcej wody i mniej lądu... Jest pięknie i nie śmierdzi.”

Edyta bardzo szybko dowiedziała się pewnej ciekawostki o tym mieście:

„Wiem dlaczego to miasto uchodzi za miasto miłości. To tutaj w dawnych czasach młodzież była przymuszana do związków z partnerami wybranymi przez rodziców, z tego powodu było dużo romansów i zdrad.”

Mamy nadzieję, że wyjazd był bardzo udany i Edyta odpoczęła, a także przywiozła do kraju całą masę dobrych pomysłów, które wykorzysta w swej kolejnej książce!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  2. 'Polej' - gorąca premiera od Szwagrów i Letnich! Czy to będzie imprezowy hit disco polo?
  3. Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.