2016-10-12T11:42:00+02:00 Dziś swoje urodziny obchodzi Dawid Narożny | Piękni i Młodzi świętują Dawid Narożny to zawodowo współczłonek i wokalista grupy Piękni i Młodzi (twórcy hitów „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Chciałabym spać z Tobą”). Przes https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Piekni-i-Mlodzi.jpg

Dziś swoje urodziny obchodzi Dawid Narożny | Piękni i Młodzi świętują

Autor: Adam Begier , 12 Październik 2016  11:42
Dziś swoje urodziny obchodzi Dawid Narożny | Piękni i Młodzi świętują
Źródło zdjęć:

Dawid Narożny to zawodowo współczłonek i wokalista grupy Piękni i Młodzi (twórcy hitów „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Chciałabym spać z Tobą”). Przesympatyczny człowiek, o niepowtarzalnej osobowości.   Prywatnie – idealny mąż, który dz...Reklama

Dawid Narożny to zawodowo współczłonek i wokalista grupy Piękni i Młodzi (twórcy hitów „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Chciałabym spać z Tobą”). Przesympatyczny człowiek, o niepowtarzalnej osobowości.

 

Prywatnie – idealny mąż, który dzielnie stoi przy żonie, wspierając ukochaną w chwilach dobrych jak i złych. Na co dzień jest również wspaniałym ojcem dla córki Gabrysi, z którą wspólnie z Magdą tworzą wyjątkowy team.

 

 

Dzisiaj, tj. 12 października wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Dawidowi Wszystkiego Najlepszego. Dużo szczęścia, radości, uśmiechu, a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Dawida.

 

 

 

 

 

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  2. Mamy teledysk zespołu Topky pt. "Nie liczy się nic". Zobacz co przygotowały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka.
  3. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  4. Co było grane Disco Polo Music?
  5. Przepiękna premiera od Sławomira! 'Nowy świat' to wyjątkowa ballada | MEGA nowość
  6. Niezapomniane show w Szczyrku! Kordian i jego koncert w środku zimy! Zobacz, co się wydarzyło
  7. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  8. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie