Reklama
Polecamy


Reklama

Dzieje się! Magda Narożna zrezygnuje ze śpiewania?! Zakasujące zdjęcie w sieci!

2020-01-30T20:29:00+01:00 Dzieje się! Magda Narożna zrezygnuje ze śpiewania?! Zakasujące zdjęcie w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/magda-narozna-zrezygnuje-ze-spiewania-zakasujace-zdjecie-w-sieci-1580399319.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Wokalistka, Magda Narożna ma w tym roku wyjątkowo napięty grafik, co widać po jej aktywności na Instagramie

Reklama

Czyżby szykował się koniec wokalnej kariery wokalnej Magdaleny Narożnej z formacji Piękni i Młodzi? Internauci z pewnością byliby tym zszokowani! 

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Fani zespołu Piękni i Młodzi z pewnością nie mogą narzekać na brak wrażeń, jakie dostarcza formacja disco polo. Grupa rozkochała w sobie ludzi takimi kawałkami, jak „Chciałabym spać z Tobą” , „Kocham się w Tobie” bądź też „Przeznaczeni” i oczywiście „Niewiara”. Ostatnio bardzo dużo się dzieje na prywatnych kontach artystów.

Wokalistka, Magda Narożna ma w tym roku wyjątkowo napięty grafik, co widać po jej aktywności na Instagramie. Jeśli ktoś przypadkiem natknął się na jej konto i nie obserwuje wokalistki Piękni i Młodzi, to mógłby pomyśleć, że artystka wcale nie śpiewa, a gra na perkusji. Nic bardziej mylnego.

Magda Narożna ostatnio wrzuca zdjęcia, które są z planu nagrań do nowego programu Disco Band "Ciekawe co to będzie" pyta wokalistka grupy Piękni i Młodzi. Z pewnością będzie ciekawie. Najwierniejsi fani już odliczają, bo takiego czegoś w świecie muzyki tanecznej jeszcze nie było.

Wiadomo, że jeśli coś wychodzi z inicjatywy branży disco polo, to na pewno będzie to coś wyjątkowego.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.