2020-01-20T10:30:00+01:00 Dżaga w disco polo?! I to jaka! Wyczekiwana produkcja trafiła już do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/miglanc-i-moja-dzaga-ruszyli-na-podboj-swiata-1579346923.jpg

Dżaga w disco polo?! I to jaka! Wyczekiwana produkcja trafiła już do sieci!

Redakcja , 20 Styczeń 2020  10:30
Dżaga w disco polo?! I to jaka! Wyczekiwana produkcja trafiła już do sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Z produkcji na produkcje można dostrzec, że poprzeczka jest postawiona naprawdę coraz wyżej. Czy ta propozycja podbije listy przebojów?


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Czyżby właśnie pojawił się nowy, potencjalny przebój na długie lata? Wszystko na to wskazuje, że artysta działający w świecie disco polo pod pseudonimem artystycznym Miglanc stworzył nie lada gratkę dla fanów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!

Widać, że wokalista disco polo dokłada wszelkich starań przy każdej swojej propozycji. Z produkcji na produkcje można dostrzec, że poprzeczka jest postawiona naprawdę coraz wyżej.

Miglanc jest nie tyko bardzo utalentowany, ale również przystojny. W oczach fanów, a w szczególności kobiet jest to mieszanka niemalże idealna. W świecie disco polo lider i wokalista zespołu Miglanc - Tomek jest wszystkim szanującym się fanom muzyki tanecznej doskonale znany między innymi z takich kawałków, jak „No powiedz mi” , „Błękitne oczy” czy też „Pokochać jeszcze raz”.

Wszystkie propozycje od Miglanca są na najwyższym poziomie. Wokalista wie, jak zwrócić na siebie uwagę odbiorców. W końcu, która z dam nie pomyślała choć przez ułamek sekundy, że muzyk śpiewa „Moja Dżaga” właśnie o niej?

Kawałek z pewnością skradnie serca nie tylko kobiet, ale również prezenterów radiowych. Myślicie, że Miglanc podbije z tą piosenką klubowe parkiety?

Zobacz również: Zmysłowa wokalistka disco polo pokazała swoje ciało po ciąży! Uwagę zwraca jej cudowny brzuch!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  2. Co za figura! Znana wokalistka disco polo na wakacjach w Egipcie! Yoko kusi pięknym, wyrzeźbionym ciałem!
  3. Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!
  4. Do sieci trafiła gorąca składanka hitów disco polo! To najlepsze przeboje muzyki tanecznej
  5. Zdolny gwiazdor disco polo nagrał utwór o teściowej! Przebojowy kawałek podbija sieć!
  6. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  7. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  8. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami