2017-12-22T12:25:00+01:00 Niezwykła premiera od zespołu Miglanc. Będziecie zaskoczenie! Koniecznie zobaczcie | VIDEO | Nowość https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/niezwykla-premiera-od-zespolu-miglanc-bedziecie-zaskoczenie-koniecznie-zobaczcie-video-nowosc-1513939497.jpg

Niezwykła premiera od zespołu Miglanc. Będziecie zaskoczenie! Koniecznie zobaczcie | VIDEO | Nowość

Redakcja , 22 Grudzień 2017  12:25
Niezwykła premiera od zespołu Miglanc. Będziecie zaskoczenie! Koniecznie zobaczcie | VIDEO | Nowość
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Święta tuż tuż, a Panowie z formacji Miglanc przygotowali nową produkcję wraz z teledyskiem. Koniecznie zobaczcie.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Świeża krew w branży disco! Otóż śmiało można powiedzieć, że do grona przedstawicieli muzyki tanecznej dołączył Miglanc. Zadebiutowali na łamach naszego serwisu utworem pt. "Teraz tańcz". Dziś jednak przedstawiamy Wam zupełnie inną premierę. Specjalnie przygotowany teledysk z okazji zbliżających się świąt. Nowość nosi nazwę "To już są święta".

"Pomysł z pastorałką wyszedł bardzo spontanicznie, w krótkim czasie zorganizowaliśmy plan zdjęciowy i wszystko co potrzebne. Na plan przyjechał piękny czerwony FIAT 125p dzięki uprzejmości naszego znajomego Grzesia. Nie obyłoby się bez klasycznego busa mojego przyjaciela - Jarka z Zespołu Kalifornia! 

Zobaczcie świąteczną propozycję już teraz.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Magdy Narożnej w teledysku zespołu Piękni i Młodzi! Grupa disco polo zaskoczyła nowością!
  2. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  3. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  4. Marcin Miller odpowiedział na HEJT w genialny sposób! Gwiazdor opublikował również nazwiska hejterów i ich komentarze!
  5. Popularna wokalistka disco polo oskarżona o oszustwo?! Monika Chwajoł dosadnie odpowiada na zarzuty!
  6. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  7. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  8. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami