2021-12-06T09:00:00+01:00 Dwoje gigantów disco polo przyłapanych na wspólnej kawce! Marcin Miller Boys i Radek Liszewski Weekend opij https://disco-polo.info/uploads/news/dwoje-gigantow-disco-polo-przylapanych-na-wspolnej-kawce-marcin-miller-boys-i-radek-liszewski-weekend-opijaja-wielki-sukcesjpg.jpg
Reklama

Dwoje gigantów disco polo przyłapanych na wspólnej kawce! Marcin Miller Boys i Radek Liszewski Weekend opijają wielki sukces?!

Redakcja , 06 Grudzień 2021  09:00
Dwoje gigantów disco polo przyłapanych na wspólnej kawce! Marcin Miller Boys i Radek Liszewski Weekend opijają wielki sukces?!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/

Widok dwójki gigantów disco polo przy jednym stole to dla wielu fanów rzadkość


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Liderzy zespołów Boys i Weekend w przerwie między nagraniami znaleźli chwilę czasu na błogi odpoczynek!

Zobacz również: Dramat artystki! Samolot odleciał bez znanej wokalistki disco polo! Etna tłumaczy co się stało!

Na scenie konkurenci, prywatnie zaś starzy przyjaciele. Dwoje uwielbianych gwiazdorów disco polo postanowiło zrelaksować się przy wspólnej kawce! Gorące zdjęcie nie pozostawia wątpliwości! To były naprawdę udane chwile spędzone w miłym towarzystwie!

Reklama

Marcin Miller i Radek Liszewski to jedni z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Artyści w ciągu kilkunastu lat trwania swoich karier wylansowali mnóstwo hitów, które zna i nuci cała Polska! Bez kawałków takich jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Ona tańczy dla mnie” nie może obyć się żadna udana zabawa!

Uwielbiani gwiazdorzy disco polo ostatnie dni spędzili niezwykle pracowicie. Panowie Miller i Liszewski wyruszyli na podbój Warszawy, gdzie brali udział w nagraniach sylwestrowej imprezy dla stacji Polo Tv i Disco Polo Music. Wielka gala zgromadziła największe tuzy gatunku. To z pewnością będzie jedno z najważniejszych wydarzeń tej zimy!

Współpraca na lini Marcin Miller Boys - Radek Liszewski Weekend?

Liderzy zespołów Boys i Weekend w przerwie między nagraniami znaleźli chwilę czasu na odpoczynek przy smacznej kawce. Widok dwójki gigantów disco polo przy jednym stole to naprawdę rzadkość. W końcu artyści na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do spotkań. Każdy z nich ma swoje życie i obowiązki!

Reklama

Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Marcina Millera oczarowało fanów. Teraz już nikt nie będzie mówił, że artyści disco polo są dla siebie groźną konkurencją! Tutaj wszyscy się przyjaźnią!

Zobacz również: Legendarny wokalista disco polo zdradził kulisy nowej produkcji 'Całe życie z wariatami'! Zapowiada się murowany hit disco polo?!

Reklama
Plik Boys i Weekend.png_0..png
Reklama

BOYS - Taka sytuacja

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: BOYS - Taka sytuacja
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wzruszające chwile w życiu gwiazdora zespołu Milano! Artysta disco polo odwiedził wyjątkowych fanów!
  2. Wygląda obłędnie! Cudowna wokalistka disco polo nie do poznania?! Gwiazda muzycznej estrady zmieniła wizerunek!
  3. Effect i gorąca nowość pt. 'Miłość spada z nieba'! Marek Biedrzycki oczaruje świat disco polo? | VIDEO
  4. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  5. Spontan i Menelaos w duecie! Znani artyści disco polo zdradzili kulisy NOWEJ produkcji! 'Farbowany włos' stanie się HITEM?!
  6. Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!
  7. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  8. Mega gorąca sesja zdjęciowa Emilii Saneckiej z Daj To Głośniej! Zobaczcie super fotki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami