2021-02-24T18:05:00+01:00 Duet, który wprawił w osłupienie miliony Polaków! Dawid Narożny z córką Gabrysią w repertuarze Piękny Do sieci trafiło kolejne takie dzieło, które bez wątpienia obudzi podziw wśród fanów. Dawid Narożny wraz z Gabi wykonali utwór pt. "Kocham się w Tobie". Dodatko https://disco-polo.info/uploads/news/duet-ktory-wprawil-w-oslupienie-sluchaczy-genialna-premiera-dawida-naroznego-z-corka-podbija-serca-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Duet, który wprawił w osłupienie miliony Polaków! Dawid Narożny z córką Gabrysią w repertuarze Pięknych i Młodych!


Do sieci trafiło kolejne takie dzieło, które bez wątpienia obudzi podziw wśród fanów. Dawid Narożny wraz z Gabi wykonali utwór pt. "Kocham się w Tobie". Dodatkowo wokalista odśpiewał kilka taktów hitu "Tak już bez Ciebie".

Autor: Adam Begier, 24 Luty 2021  18:05
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Duet, który wprawił w osłupienie miliony Polaków! Dawid Narożny z córką Gabrysią w repertuarze Pięknych i Młodych!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
 2. "Zasada Przyciągania" zespołu Megam w nowej klubowej wersji! Ten hit disco polo podbije listy przebojów?!
 3. Gwiazdy disco polo Drossel zachwycają nowym mixem wielkich polskich przebojów! Te utwory zna cały kraj! "Szparka Sekretarka", "Zostawcie Titanica"
Reklama

Znakomite wykonania gwiazd disco polo, to zjawisko, które stale obserwujemy w branży. Muzyczne popisy uzdolnionych twórców przeszywają na wskroś serca fanów, dając ich uszom nieskończoną radość.

Zobacz również: VIOLA powraca z hitem! "Nasza Gra" już podbija TikToka - posłuchaj, zanim stanie się mega hitem!

W tanecznym świecie nie brakuje objawień, które trafiają w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Swój studyjny debiut ma za sobą córka Narożnych - Gabrysia. To właśnie ona wraz ze swoim piekielnie zdolnym tatą, zachwycają ostatnio muzyczny świat, wykonując wspólnie największe hity grupy Piękni i Młodzi.

Do sieci trafiło kolejne takie dzieło, które bez wątpienia obudzi podziw wśród fanów. Dawid Narożny wraz z Gabi wykonali utwór pt. "Kocham się w Tobie". Dodatkowo wokalista odśpiewał kilka taktów hitu "Tak już bez Ciebie".

Wykonanie obojga powala na kolana. Liryczna interpretacja taty i córki na pewno spodoba się wrażliwym i wymagającym słuchaczom. Piękne brzmienie i znakomite emocje, które przekazują poprzez to wykonanie, od początku trwania materiału udzielają się odbiorcy.

Nie przegapcie premiery znakomitego coveru, od duetu, który rozpędza się w branży do największej prędkości. Chyba już czas na autorską produkcję tej dwójki.

Co myślicie?

Reklama

Dawid Narożny & Gabi - Kocham się w tobie + Tak już bez ciebie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Gwiazdor disco polo nie ma sobie równych?! Tłumy Szalały na Koncercie Andre w Olsztynku!
 2. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
 3. Mariusz Winnicki Classic i Zenon Martyniuk w duecie na żywo! Legendy disco polo zaskoczyły tym HITEM Polaków!
 4. Teresa Werner szokuje! Odważne zdjęcie 66-letniej Królowej Śląskich Szlagierów podbija Internet!
 5. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!
 6. Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki
 7. Skolim w Nowej Odsłonie! Klubowa Wersja "Wejde wyjdę" już dostępna
 8. Marcin Miller BOYS zaskoczył premierą pt."Krótki SMS"! Ta nowość podbije listy przebojów?! Jest lepsza niż "Wolność"?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie