2023-05-10T17:38:00+02:00 Dramatyczny wypadek gwiazdora disco polo na Majorce! Wybita szyba, polała się krew - szczegóły wstrząsaj Przeczytaj o dramatycznym wypadku gwiazdora disco polo, który miał miejsce na hiszpańskiej Majorce. Wybita szyba, krwotok i szybka pomoc to tylko część historii. https://disco-polo.info/uploads/news/dramatyczny-wypadek-gwiazdora-disco-polo-na-majorce-wybita-szyba-polala-sie-krew---szczegoly-wstrzasajacej-historiipng.png

Dramatyczny wypadek gwiazdora disco polo na Majorce! Wybita szyba, polała się krew - szczegóły wstrząsającej historii"

Autor: Adam Begier , 10 Maj 2023  17:38
Dramatyczny wypadek gwiazdora disco polo na Majorce! Wybita szyba, polała się krew - szczegóły wstrząsającej historii
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przeczytaj o dramatycznym wypadku gwiazdora disco polo, który miał miejsce na hiszpańskiej Majorce. Wybita szyba, krwotok i szybka pomoc to tylko część historii.Reklama

  Reklama

  Wypadki drogowe są niestety częstym zjawiskiem, którego skutki są często tragiczne. Niestety, nawet znane osobistości nie są od nich wolne. Tak właśnie było w przypadku wokalisty i producenta muzycznego Mateusza Detmera, znanego lepiej jako Detmi. Jego wypoczynek na hiszpańskiej Majorce został przerwany przez wypadek, który miał miejsce podczas przejażdżki po malowniczych górskich drogach.

  Wypadki drogowe nie wybierają ofiar

  Wypadki drogowe nie wybierają ofiar i mogą spotkać każdego. W przypadku wokalisty disco polo sytuacja była szczególnie dramatyczna. Detmi w samochodzie wraz z grupą rowerzystów zatrzymał się na stromej i krętej drodze z powodu zwężenia. Niestety, jedna z uczestniczek wycieczki nie zdążyła zareagować i wjechała w szybę samochodu artysty oraz klapę bagażnika. Z powodu wybitej szyby doszło do poważnego krwotoku, ale na szczęście prędkość jazdy była niewielka, co uchroniło osoby biorące udział w wypadku przed jeszcze poważniejszymi obrażeniami.

  Wypadek wokalisty disco polo - Krew lała się strumieniami

  Sytuacja była bardzo dramatyczna, a widok lejącej się strumieniami krwi był dla wszystkich szokujący i trudny do zniesienia. Mateusz Detmer był wstrząśnięty i zaniepokojony sytuacją, w której znalazł się wraz z grupą rowerzystów. W wypadku ucierpiała jedna z uczestniczek wycieczki, której głowa została rozbita.

  Reklama

  Szybka pomoc i transport do szpitala

  Sytuacja wydawała się beznadziejna, gdyż droga była wąska i zastawiona rowerzystami, a karetka musiałaby dojechać odległość około dwóch godzin. Na szczęście, jedna z uczestniczek ruchu zatrzymała się busem i zawiozła poszkodowaną do najbliższego szpitala. Z informacji, które udało nam się zdobyć, wynika, że dziewczyna jest poza niebezpieczeństwem i zdrowieje.

  Wypadek to nie koniec

  W rozmowie z naszą redakcją, Mateusz Detmer wyznał, że wypadek był dla niego i pozostałych uczestników wycieczki ogromnym szokiem. Detmi podkreślił, że najważniejsze jest, iż poszkodowana osoba przeżyła i jej obrażenia nie są poważne. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że szybka reakcja i pomoc ze strony innych osób mogą uratować życie. W przypadku wypadków drogowych każda minuta jest cenna i warto wiedzieć, jak skutecznie i szybko udzielić pierwszej pomocy.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Detmi---wypadek-2.jpg
  Plik Detmi---wypadek-1.jpg
  Reklama

  DETMI - Dotyk Ust

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  2. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  3. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  4. Niezapomniana noc w Warszawie: Classic rozgrzewa parkiet do czerwoności w klubie Explosion!
  5. Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!
  6. Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać
  7. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  8. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie