Reklama
Polecamy


Reklama

Dramatyczne sceny podczas koncertu disco polo! Wiatr zerwał element sceny podczas występu Top Girls! Zobaczcie film

2019-06-03T15:40:00+02:00 Dramatyczne sceny podczas koncertu disco polo! Wiatr zerwał element sceny podczas występu Top Girls! Zobaczcie film https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/dramatyczne-sceny-podczas-koncertu-disco-polo-wiatr-zerwal-element-sceny-podczas-wystepu-top-girls-zobaczcie-film-1559569034.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / echodnia.eu/swietokrzyskie
Reklama


Życie gwiazd

Wiatr zerwał siatkę estradową. Wszystko działo się w czasie koncertu disco polo zespołu Top Girls

Reklama

Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza. Problematyczne jest to szczególnie podczas koncertów, które nierzadko planowane są z ogromnym wyprzedzeniem. Mimo, iż w ich czasie wszystko powinno być odpowiednio zabezpieczone podczas ostatniego koncertu Top Girls o mało co nie doszło do wielkiej tragedii. Wiatr zerwał element sceny podczas ich koncertu! 

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

"TEN KONCERT ZAPAMIĘTAMY NA ZAWSZE"

Nie nie zapowiadało takiego scenariusza. Koncert zespołu Top Girls rozpoczął się jak zwykle, planowo. Niestety podczas występów zerwał się wiatr. W pewnej chwili siatka estradowa znajdująca się za wokalistkami, robiąca tym samym za tzw plecy sceny zerwała się, uderzając w dziewczyny z zespołu Top Girls. 

"Tyle akcji było przez te cztery lata, że się zastanawiamy, która jest przeklęta" - przyznała na swoim Instastory już w drodze na kolejny koncert Angelika Żmijewska. Wokalistki do całego zdarzenia podeszły z ogromnym dystansem i poczuciem humoru, co nie znaczy, że się nie przestraszyły. 

"Tak się odwracałam i patrzyłam, czy ten dach już na mnie spada czy jeszcze nie" - dodała Paula spod sceny. Wokalistki mimo trudnych warunków zarówno pogodowych jak i technicznych nie przerwały koncertu. Zeszły ze sceny bliżej publiczności aby móc dalej koncertować. W tym czasie ekipa zabezpieczyła ruchomą siatkę.

Sytuacja z jaką przyszło zmierzyć się dziewczynom z zespołu Top Girls była bardzo trudna. Być może wiele zespołów, artystów przerwałoby w tym momencie swój koncert. Dziewczyny śpiewały dalej za co należy im się ogromne uznanie. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 2 maja na Jarmarku Agroturystycznym w Tokarni. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Helena Vondrackova u boku Marcina Millera! Gwiazdor disco polo zaśpiewał z artystką jej wielki przebój!
  2. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  3. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.