Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-03T15:40:00+02:00 Dramatyczne sceny podczas koncertu disco polo! Wiatr zerwał element sceny podczas występu Top Girls! Zobaczc https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/dramatyczne-sceny-podczas-koncertu-disco-polo-wiatr-zerwal-element-sceny-podczas-wystepu-top-girls-zobaczcie-film-1559569034.jpg
Reklama

Dramatyczne sceny podczas koncertu disco polo! Wiatr zerwał element sceny podczas występu Top Girls! Zobaczcie film

Redakcja , 03 Czerwiec 2019  15:40
Dramatyczne sceny podczas koncertu disco polo! Wiatr zerwał element sceny podczas występu Top Girls! Zobaczcie film
Źródło zdjęć: materiały prasowe / echodnia.eu/swietokrzyskie
Reklama

Wiatr zerwał siatkę estradową. Wszystko działo się w czasie koncertu disco polo zespołu Top Girls

Reklama

Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza. Problematyczne jest to szczególnie podczas koncertów, które nierzadko planowane są z ogromnym wyprzedzeniem. Mimo, iż w ich czasie wszystko powinno być odpowiednio zabezpieczone podczas ostatniego koncertu Top Girls o mało co nie doszło do wielkiej tragedii. Wiatr zerwał element sceny podczas ich koncertu! 

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

"TEN KONCERT ZAPAMIĘTAMY NA ZAWSZE"

Nie nie zapowiadało takiego scenariusza. Koncert zespołu Top Girls rozpoczął się jak zwykle, planowo. Niestety podczas występów zerwał się wiatr. W pewnej chwili siatka estradowa znajdująca się za wokalistkami, robiąca tym samym za tzw plecy sceny zerwała się, uderzając w dziewczyny z zespołu Top Girls. 

"Tyle akcji było przez te cztery lata, że się zastanawiamy, która jest przeklęta" - przyznała na swoim Instastory już w drodze na kolejny koncert Angelika Żmijewska. Wokalistki do całego zdarzenia podeszły z ogromnym dystansem i poczuciem humoru, co nie znaczy, że się nie przestraszyły. 

"Tak się odwracałam i patrzyłam, czy ten dach już na mnie spada czy jeszcze nie" - dodała Paula spod sceny. Wokalistki mimo trudnych warunków zarówno pogodowych jak i technicznych nie przerwały koncertu. Zeszły ze sceny bliżej publiczności aby móc dalej koncertować. W tym czasie ekipa zabezpieczyła ruchomą siatkę.

Sytuacja z jaką przyszło zmierzyć się dziewczynom z zespołu Top Girls była bardzo trudna. Być może wiele zespołów, artystów przerwałoby w tym momencie swój koncert. Dziewczyny śpiewały dalej za co należy im się ogromne uznanie. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 2 maja na Jarmarku Agroturystycznym w Tokarni. 

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyszło na jaw! Wokalista disco polo ma własny zamek! Artysta chętnie dzieli się nim z fanami!
  2. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.
  3. Trudno w to uwierzyć! Artysta disco polo pochwalił się swoimi zdobyczami! To był bardzo owocny sezon!
  4. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej