2020-11-04T21:01:00+01:00 Dramatyczna wiadomość wstrząsnęła światem disco polo! Nie żyje artysta popularnego zespołu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/druzgoczaca-wiadomosc-wstrzasnela-swiatem-disco-polo-nie-zyje-czlonek-popularnego-zespolu-1604508213.jpg

Dramatyczna wiadomość wstrząsnęła światem disco polo! Nie żyje artysta popularnego zespołu!

Redakcja , 04 Listopad 2020  21:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dramatyczna wiadomość wstrząsnęła światem disco polo! Nie żyje artysta popularnego zespołu!
Źródło zdjęć: facebook.com/albertprzadka

Branża disco polo w żałobie! Zmarł artysta disco polo, który przegrał walkę z nagłą i ciężką chorobą

Reklama

Internet obiegła wstrząsająca wiadomość. Wczoraj zmarł artysta disco polo, który przegrał walkę z nagłą i ciężką chorobą. Informację o śmierci gwiazdy przekazał naszej redakcji jego kolega z zespołu! 

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!

Nikt tego nie mógł przewidzieć! We wtorek, 3 listopada zmarł Marcin Wiącek! Fani muzyki rozrywkowej, mogą kojarzyć go ze współpracy z zespołem Pertii. Tworzył pod pseudonimem Dj Rocko oraz pod nazwą Rocko Multimedia. Marcin Wiącek skończył ziemskie życie, mając zaledwie 33 lata.

Rodzina zmarłego prosi o modlitwę oraz informuje, że msza pogrzebowa odbędzie się 05/11/2020 roku o godzinie 15:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Gończycach.

Niedawno, przy okazji Święta Zmarłych, zatrzymaliśmy się na chwile, by wspomnieć osoby z branży, których nie ma już wśród nas. Niestety, szybko przyszło nam powiększyć tę listę, o kolejnego artystę. Przekazujemy rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim fanom Dj’a Rocko głębokie wyrazy współczucia. Nie mamy wątpliwości, że choć nie ma go wśród nas, to dzięki nieśmiertelnej twórczości, pamięć o nim będzie wciąż żywa.

Spoczywaj w pokoju.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  2. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  3. Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!
  4. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  5. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  6. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  7. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  8. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami