Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-01T18:07:00+01:00 Dramatyczna śmierć ojca gwiazdy disco polo! Koszty sprowadzenia ciała do Polski są ogromne! https://disco-polo.info/uploads/news/dramatyczne-doniesienia-tragiczna-smierc-2jpg.jpg
Reklama

Dramatyczna śmierć ojca gwiazdy disco polo! Koszty sprowadzenia ciała do Polski są ogromne!

Redakcja , 01 Styczeń 2021  18:07
Dramatyczna śmierć ojca gwiazdy disco polo!  Koszty sprowadzenia ciała do Polski są ogromne!
Źródło zdjęć: Facebook
Reklama

Wokalista disco polo poinformował o śmierci ojca. Mężczyzna zmarł w Belgii. Okazało się, że koszty sprowadzenia ciała do Polski są ogromne

Reklama

Tragiczne zdarzenia niestety nie omijają artystów z branży disco polo. Najmocniej w ludzkie serca zawsze uderza utrata najbliższej osoby. Charyzma i muzyczne usposobienie, odchodzą wtedy na bok, a myśli zalewa smutek. 

Zobacz również: Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!

Nieszczęście spotkało jednego z twórców muzyki tanecznej disco polo. Artysta poinformował na swoim profilu o śmierci ukochanego taty. 

Przemek Skubi Skutnik, to wykonawca dobrze znany fanom disco polo. Artysta stworzył kilka przebojów, które odcisnęły dość mocne piętno na rynku tanecznym. 

Twórczość gwiazdora doceniła jedna z czołowych wytwórni w kraju - Wydawnictwo Muzyczne Folk. Teraz przyszedł czas, by przyciszyć muzykę i przygasić kolorowe światła. 

Piosenkarz w bardzo krótkim i rzeczowym wpisie, poinformował na swoim profilu o odejściu ukochanego taty - „Żegnaj tato”, napisał, dodając czarno-białe zdjęcie ojca. 

Mężczyzna zmarł w Belgii. Okazało się, że koszty sprowadzenia ciała do Polski są ogromne. Dlatego też, na portalu zrzutka.pl powstała zbiórka pieniężna na transport zwłok do ojczyzny. Zachęcamy do wpłat. 

Łączymy się w bólu z rodziną i przesyłamy kondolencje oraz dużo wsparcia.

Zobacz również: Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!

Reklama
Zobacz teledysk: SKUBI - Panna, że WOW
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  2. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  3. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  4. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej