Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-31T20:25:00+02:00 Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/utopil-w-wodzie-kilka-tysiecy-zlotych-kosztowny-wyjazd-dawida-naroznego-1595885596.jpg
Reklama

Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!

Redakcja , 31 Lipiec 2020  20:25
Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Internauci wstrzymali oddech! Gwiazdor disco polo zatopił w akwenie kilka tysięcy złotych

Reklama

Sezon letnich wyjazdów, na dobre rozkręcił się w branży disco polo. Z informacji publikowanych przez artystów w mediach społecznościowych, wiemy, gdzie spędzają czas wolny! Upały i słońce, dają się we znaki, więc idole uciekają nad wodę!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w przejmującym wyznaniu! Jego słowa chwytają za serce!

Polskie morza i jeziora, goszczą i chłodzą tysiące turystów, w tym oczywiście świtę gwiazd! Jeden z najpopularniejszych wokalistów - Dawid Narożny, wraz z najbliższymi również wybrał jeziorko!

Mogliśmy zobaczyć obszerną, instagramową relację u partnerki Dawida, Joanny, która to zdradziła, co takiego wydarzyło się podczas zabawy na pomoście! Okazało się, że gwiazdor zatopił w akwenie kilka tysięcy złotych! Jak tego dokonał?! Nie były to banknoty w czystej postaci, a sprzęt elektroniczny wysokiej wartości!

Konkretnie telefon komórkowy! Wokalista kilka minut nurkował w głębinach i w końcu udało mu się wyciągnąć zatopioną zgubę! Para pytała nawet obserwatorów, czy znają jakieś sposoby na osuszenie aparatu, tak by przywrócić mu dawną sprawność. Jak myślicie czy ta misja się powiedzie i Dawidowi uda się odzyskać ten ważny w dzisiejszych czasach atrybut?

Trzymamy kciuki, żeby historia zakończyła się happy endem!

Zobacz również: Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  2. Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!
  3. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej