Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Dramat! Gwiazdor disco polo stracił głos! Jego stan zdrowia się znacznie pogorszył! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Dramat! Gwiazdor disco polo stracił głos! Jego stan zdrowia się znacznie pogorszył!

2020-06-26T07:30:00+02:00 Dramat! Gwiazdor disco polo stracił głos! Jego stan zdrowia się znacznie pogorszył! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dramat-gwiazdor-disco-polo-traci-glos-duzy-problem-uwielbianego-wokalisty-1593118160.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

"Straciłem głos i muszę poddać się leczeniu "przyznał w rozmowie z nami sam Jakub Urbański

Reklama

W świecie disco polo, zrobiło się gorąco za sprawą dramatycznej informacji, która obiegła internet! Znany wokalista, Kuba Urbański, lider grupy Playboys, nagle stracił głos! Stan idola pogorszył się z dnia na dzień!

Zobacz również: Nowość grupy disco polo staje się hitem sieci! Internauci zachwyceni komentują video!

Jak wiemy, zespół znany jest od lat. Hity takie jak „ Lejde” czy „Tylko Ty”, można usłyszeć praktycznie przy każdej okoliczności. Setki zagranych koncertów i tysiące kilometrów, pokonanych tras i chyba nikt nie spodziewał się, że sytuacja stanie się tak niebezpieczna!

Na profilu wokalisty mogliśmy zobaczyć wyniki badań: przewlekłe zapalenie krtani. "Straciłem głos i muszę poddać się leczeniu "przyznał w rozmowie z nami sam Jakub Urbański

Kuba po prostu stracił głos i nie mógł wydusić z siebie zdania! Co to oznacza dla przyszłości gwiazdy? Przede wszystkim przerwę w śpiewaniu, a poza tym, zmuszony jest poddać się antybiotykoterapii oraz przejść 10 zabiegów jonofrezy!

Lider zespołu, pozostaje pod opieką lekarzy ze specjalistycznej warszawskiej kliniki otolaryngologii i tam będzie dochodził do siebie.

Na szczęście choroba jest uleczalna i po skończonej terapii artysta wróci do pełni sprawności. Trzymamy za niego kciuki i z niecierpliwością wypatrujemy jego powrotu na scenę i oczywiście do zdrowia!

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.