2024-03-08T20:27:00+01:00 "Dotyk Twój" - MefYou! Premiera disco polo! MefYou powraca z hitem "Dotyk Twój"! Zanurz się w świat disco polo z niezwykłym teledyskiem nakręconym nad polskim morzem https://disco-polo.info/uploads/news/dotyk-twoj---mefyou-premiera-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

"Dotyk Twój" - MefYou! Premiera disco polo!


MefYou powraca z hitem "Dotyk Twój"! Zanurz się w świat disco polo z niezwykłym teledyskiem nakręconym nad polskim morzem

Autor: Adam Begier, 08 Marzec 2024  20:27
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co na to inni?! Skolim odebrał nagrodę w SOPOCIE! Król Latino nie ma sobie równych? Zdobył potrójną diamentową płytę!
 2. Podbiją listy przebojów?! Pudzian Band – „Numer Miesiąca” w nowej klubowej wersji!
 3. Teresa Werner podbija media! Odważne FOTO z wakacji wywołuje burzę w internecie?!
Reklama

  Norbert Giza, znany w świecie muzyki disco polo pod pseudonimem MefYou, powraca na muzyczną scenę z nowym utworem, który obiecuje być kolejnym hitem w jego karierze. "Dotyk Twój" to propozycja, która, jak można przypuszczać, zyska szerokie uznanie wśród fanów tego energetycznego gatunku.

  "Dotyk Twój" - premiera disco polo!

  Charakterystyczny dla utworu MefYou jest chwytliwy tekst i melodyjna linia, które wspólnie tworzą doskonałą kompozycję. To połączenie, według wielu miłośników disco polo, stanowi gwarancję udanej piosenki. MefYou, współpracując z uznawanymi twórcami disco polo, jak Radek Kudelski, Robert Klim i Daniel Jaroszewicz, stworzył coś, co ma szansę zapisać się w annałach gatunku.

  Krystian Druchniak, odpowiedzialny za aranżację utworu, dokłada kolejny element do tego przepisu na sukces. Współpraca między tymi talentami wydaje się być kluczem do stworzenia czegoś wyjątkowego.

  Do pełnego wizerunku "Dotyk Twój" przyczynia się również aspekt wizualny. Teledysk, wyprodukowany przez ekipę Shotovani, został nakręcony w malowniczych lokalizacjach nad zatoką Pucka oraz we Władysławowie. Piękno polskiego morza stanowi doskonałe tło dla dynamicznej i pełnej życia muzyki MefYou.

  Zapraszamy na Disco-Polo.info, aby doświadczyć tej gorącej premiery i zanurzyć się w świat disco polo w najlepszym wydaniu. "Dotyk Twój" MefYou to nie tylko muzyka, to cała historia emocji, która oczaruje każdego słuchacza.

  Zobacz również: Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  2. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"
  3. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
  4. Mega Premiera: Skolim, Divix, Hellfield w Hicie "Bebecita"!
  5. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
  6. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  7. Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!
  8. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie