Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-09T15:53:00+02:00 Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/uwielbiana-saksofonistka-zespolu-mig-w-szczerym-wyznaniu-1585653526.jpg
Reklama

Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas!

Redakcja , 09 Kwiecień 2020  15:53
Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn
Reklama

– Z tyłu głowy pozostaje myśl, że nadchodzący sezon koncertowy może się rozpocząć z opóźnieniem. Ale trzeba myśleć o zdrowiu – podkreśla Dorota.

Reklama

Saksofonistka na razie nie tęskni za koncertami. Teraz każdą wolną chwilę spędza z małym synkiem.

Zobacz również: Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!

Akcja „Zostań w domu”, zorganizowana z powodu epidemii koronawirusa, zmobilizowała i zdyscyplinowała Polaków. Włączyli się w nią również artyści sceny disco polo. Dorota Pstrągowska, siostra braci Gwiazdowskich zachęca do poświęcenia czasu bliskim. Po sezonie koncertowym warto odetchnąć i pobyć z rodzinką – mówi saksofonistka i dodaje, że już w poprzednich latach razem z rodzeństwem wprowadzili zwyczaj, by robić sobie przerwę wiosenną.

Z tyłu głowy pozostaje myśl, że nadchodzący sezon koncertowy może się rozpocząć z opóźnieniem. Ale trzeba myśleć o zdrowiu – podkreśla Dorota.

Tak szybko mija czas

Gwiazda przyznaje, że opieka nad ośmiomiesięcznym synkiem jest tak absorbująca, że nawet nie zauważa, jak mijają jej kolejne dni. – Przytulam Adasia, przewijam go i karmię, a w międzyczasie bawimy się. I tak przez wiele godzin. Każdy dzień jest inny, bo przynosi coś nowego – opowiada z uśmiechem Dorota.

I stara się myśleć pozytywnie. Do czasu, gdy rodzeństwo Gwiazdowskich nie zacznie znów występować na żywo, fani mogą cieszyć się ich muzyką, oglądając klipy zespołu – również ten ostatni „Podzielimy na pół”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  2. Występ Artysty disco polo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zapamiętamy na długo! To była prawdziwa eksplozja wulkanu!
  3. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  4. Znany gwiazdor disco polo pokazał piękną żonę. Wyglądają bosko!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej