2020-04-09T15:53:00+02:00 Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas! – Z tyłu głowy pozostaje myśl, że nadchodzący sezon koncertowy może się rozpocząć z opóźnieniem. Ale trzeba myśleć o zdrowiu – podkreśla Dorota. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/uwielbiana-saksofonistka-zespolu-mig-w-szczerym-wyznaniu-1585653526.jpg Disco-Polo.info

Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas!


Autor: Goliat, 09 Kwiecień 2020  15:53
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/NaszeMelodieMagazyn

– Z tyłu głowy pozostaje myśl, że nadchodzący sezon koncertowy może się rozpocząć z opóźnieniem. Ale trzeba myśleć o zdrowiu – podkreśla Dorota.

Dorota Pstrągowska (MIG) skupia uwagę na synu! Tak Gwiazda disco polo spędza czas!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Wielka radość w rodzinie Martyniuków. Zenek Martyniuk podzielił się wzruszającymi wieściami
  2. Nexus – „Tej nocy (pijemy za dziewczyny)” podbija kluby! Zobacz gorący teledysk
  3. Justyna Lubas – „Kochaj mnie”! Posłuchaj przedpremierowo nowość od gwiazdy disco polo
Reklama

Saksofonistka na razie nie tęskni za koncertami. Teraz każdą wolną chwilę spędza z małym synkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Dżasta zachwyca fanów! Nowa ballada „Blisko” już w sieci! Piosenka łapie za serce!

Akcja „Zostań w domu”, zorganizowana z powodu epidemii koronawirusa, zmobilizowała i zdyscyplinowała Polaków. Włączyli się w nią również artyści sceny disco polo. Dorota Pstrągowska, siostra braci Gwiazdowskich zachęca do poświęcenia czasu bliskim. Po sezonie koncertowym warto odetchnąć i pobyć z rodzinką – mówi saksofonistka i dodaje, że już w poprzednich latach razem z rodzeństwem wprowadzili zwyczaj, by robić sobie przerwę wiosenną.

Z tyłu głowy pozostaje myśl, że nadchodzący sezon koncertowy może się rozpocząć z opóźnieniem. Ale trzeba myśleć o zdrowiu – podkreśla Dorota.

Tak szybko mija czas

Gwiazda przyznaje, że opieka nad ośmiomiesięcznym synkiem jest tak absorbująca, że nawet nie zauważa, jak mijają jej kolejne dni. – Przytulam Adasia, przewijam go i karmię, a w międzyczasie bawimy się. I tak przez wiele godzin. Każdy dzień jest inny, bo przynosi coś nowego – opowiada z uśmiechem Dorota.

I stara się myśleć pozytywnie. Do czasu, gdy rodzeństwo Gwiazdowskich nie zacznie znów występować na żywo, fani mogą cieszyć się ich muzyką, oglądając klipy zespołu – również ten ostatni „Podzielimy na pół”.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Iness w szokująco krótkiej sukience w Grecji! ZOBACZ ZDJĘCIE

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowa piosenka zespołu Mig! ”Niebo jest tu blisko” Zobacz przedpremierę!
  2. Kordian numerem jeden? „Bida w Kraju” hitem disco polo – imponujący wynik
  3. Wokalistka disco polo bez ubrania? Zmysłowa fotografia wokalistki rozgrzała fanów!
  4. 100 tysięcy wyświetleń w dobę! Zespół MIG podbija YouTube
  5. Gorąca premiera! Jeszcze Jeden i GRESO z nowym hitem ”Powiedz Czemu”
  6. Zespół Avangarde z romantycznym, tanecznym hitem! ”Tak już na zawsze” podbije listy przebojów?
  7. Ile lat ma Shazza? Wiek królowej disco polo
  8. Nowość od Jacaro! „Dobry Vibe” to powrót do lat 90. w disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły