Reklama


Reklama

Dorota Gwiazdowska (Mig) zaśpiewała przed publicznością! Bez odrobiny nieśmiałości zawładnęła sceną!

2020-06-02T18:00:00+02:00 Dorota Gwiazdowska (Mig) zaśpiewała przed publicznością! Bez odrobiny nieśmiałości zawładnęła sceną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazda-disco-polo-pokazala-szokujacy-film-byla-skazana-na-scene-1591047284.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dorota_mig/
Reklama


Życie gwiazd

Bez odrobiny nieśmiałości i z pełnym poczuciem własnych umiejętności, zaprezentowała się przed publicznością, na której zrobiła ogromne wrażenie

Reklama

Gwiazdy disco polo z okazji dnia dziecka, masowo publikowały w mediach zdjęcia swoich pociech! Nic w tym dziwnego, w końcu nie ma na świecie nic bardziej piękniejszego od szczerych uśmiechów dzieci!

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Część artystów postanowiła wrócić do własnych lat dziecięcych. Dorota z zespołu Mig, opublikowała na swoim profilu film, na którym jako dziecko prezentuje swoje umiejętności wokalne. Artystka, z mikrofonem w dłoni i wielkim zaangażowaniem, odśpiewuje znaną piosenkę.

Najbardziej zaskakująca jest jednak sceniczna charyzma 9 - letniej Dorotki. Obecna gwiazda, potrafiła zinterpretować utwór i przekazać go odbiorcom niczym doświadczona piosenkarka. Bez odrobiny nieśmiałości i z pełnym poczuciem własnych umiejętności, zaprezentowała się przed publicznością, na której zrobiła ogromne wrażenie.

Po obejrzeniu tego filmu, jasne stało się, że saksofonistka skazana była na sceniczny, ogólnopolski sukces. Z nagrania dowiedzieliśmy się jednak, że oprócz instrumentalnych zdolności, w artystce drzemie potencjał wokalny. Być może w jakiejś produkcji zespołu Mig, usłyszymy w głównym wokalu Dorotę?

Chcielibyście usłyszeć taki utwór?

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!
  2. Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?
  3. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.