Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-02T18:00:00+02:00 Dorota Gwiazdowska (Mig) zaśpiewała przed publicznością! Bez odrobiny nieśmiałości zawładnęła sceną https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazda-disco-polo-pokazala-szokujacy-film-byla-skazana-na-scene-1591047284.jpg
Reklama

Dorota Gwiazdowska (Mig) zaśpiewała przed publicznością! Bez odrobiny nieśmiałości zawładnęła sceną!

Redakcja , 02 Czerwiec 2020  18:00
Dorota Gwiazdowska (Mig) zaśpiewała przed publicznością! Bez odrobiny nieśmiałości zawładnęła sceną!
Źródło zdjęć: instagram.com/dorota_mig/
Reklama

Bez odrobiny nieśmiałości i z pełnym poczuciem własnych umiejętności, zaprezentowała się przed publicznością, na której zrobiła ogromne wrażenie

Reklama

Gwiazdy disco polo z okazji dnia dziecka, masowo publikowały w mediach zdjęcia swoich pociech! Nic w tym dziwnego, w końcu nie ma na świecie nic bardziej piękniejszego od szczerych uśmiechów dzieci!

Zobacz również: Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!

Część artystów postanowiła wrócić do własnych lat dziecięcych. Dorota z zespołu Mig, opublikowała na swoim profilu film, na którym jako dziecko prezentuje swoje umiejętności wokalne. Artystka, z mikrofonem w dłoni i wielkim zaangażowaniem, odśpiewuje znaną piosenkę.

Najbardziej zaskakująca jest jednak sceniczna charyzma 9 - letniej Dorotki. Obecna gwiazda, potrafiła zinterpretować utwór i przekazać go odbiorcom niczym doświadczona piosenkarka. Bez odrobiny nieśmiałości i z pełnym poczuciem własnych umiejętności, zaprezentowała się przed publicznością, na której zrobiła ogromne wrażenie.

Po obejrzeniu tego filmu, jasne stało się, że saksofonistka skazana była na sceniczny, ogólnopolski sukces. Z nagrania dowiedzieliśmy się jednak, że oprócz instrumentalnych zdolności, w artystce drzemie potencjał wokalny. Być może w jakiejś produkcji zespołu Mig, usłyszymy w głównym wokalu Dorotę?

Chcielibyście usłyszeć taki utwór?

Zobacz również: Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!
  2. Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!
  3. To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!
  4. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej