Reklama
Polecamy


Reklama

Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

2020-09-07T11:30:00+02:00 Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/nowosc-od-gwiazd-disco-polo-nowoczesna-produkcja-podbija-siec-1599295406.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Cały projekt to zupełnie nowa odsłona grupy, odważne zwrotki i przyśpiewki połączone z nowoczesną muzyką, pokazują, że grupa radzi sobie dobrze

Reklama

Świat disco polo, entuzjastyczne reaguje na każdą pojawiającą się na rynku nowość! Daty premier są traktowane przez odbiorców, niemalże jak święto!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

Odliczanie do publikacji nowości, powoduje wzrost ciśnienia i trzyma w niepewności do ostatnich sekund, aż w końcu możemy obejrzeć to, co przygotowały dla nas gwiazdy! Jedną z tak wyczekiwanych produkcji, przygotował dla nas zespół Soleo! Utwór pt. „Doda” już w tytule sugeruje, że ma wiele wspólnego z bardzo popularną, polską wokalistką - Dorotą Rabczewską, znaną pod pseudonimem Doda!

W refrenie możemy usłyszeć komplementy w kierunku dziewczyny, która jest tak piękna i atrakcyjna jak właśnie wspominana wyżej gwiazda! Cały projekt, to zupełnie nowa odsłona grupy, odważne zwrotki i przyśpiewki połączone z nowoczesną muzyką, pokazują, że formacja radzi sobie świetnie również w takim stylu!

Fani Soleo nie kryją, że piosenka bardzo im się podoba, zostawiając pod klipem mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Super klimat, fajny teledysk, utwór szybko wpada w ucho, będzie hit na imprezach!”, „Świetna produkcja na najwyższym poziomie!”, to tylko niektóre z nich.

Po tych zachęcających opiniach, nie pozostaje nic innego, jak odpalić tę świetną produkcję.

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!
  3. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.