Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-07T11:30:00+02:00 Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/nowosc-od-gwiazd-disco-polo-nowoczesna-produkcja-podbija-siec-1599295406.jpg
Reklama

Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Redakcja , 07 Wrzesień 2020  11:30
Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Cały projekt to zupełnie nowa odsłona grupy, odważne zwrotki i przyśpiewki połączone z nowoczesną muzyką, pokazują, że grupa radzi sobie dobrze

Reklama

Świat disco polo, entuzjastyczne reaguje na każdą pojawiającą się na rynku nowość! Daty premier są traktowane przez odbiorców, niemalże jak święto!

Zobacz również: Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów

Odliczanie do publikacji nowości, powoduje wzrost ciśnienia i trzyma w niepewności do ostatnich sekund, aż w końcu możemy obejrzeć to, co przygotowały dla nas gwiazdy! Jedną z tak wyczekiwanych produkcji, przygotował dla nas zespół Soleo! Utwór pt. „Doda” już w tytule sugeruje, że ma wiele wspólnego z bardzo popularną, polską wokalistką - Dorotą Rabczewską, znaną pod pseudonimem Doda!

W refrenie możemy usłyszeć komplementy w kierunku dziewczyny, która jest tak piękna i atrakcyjna jak właśnie wspominana wyżej gwiazda! Cały projekt, to zupełnie nowa odsłona grupy, odważne zwrotki i przyśpiewki połączone z nowoczesną muzyką, pokazują, że formacja radzi sobie świetnie również w takim stylu!

Fani Soleo nie kryją, że piosenka bardzo im się podoba, zostawiając pod klipem mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Super klimat, fajny teledysk, utwór szybko wpada w ucho, będzie hit na imprezach!”, „Świetna produkcja na najwyższym poziomie!”, to tylko niektóre z nich.

Po tych zachęcających opiniach, nie pozostaje nic innego, jak odpalić tę świetną produkcję.

Zobacz również: Hojne serce Marcina Millera! Gwiazdor disco polo wspiera potrzebujących!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  2. Artystka disco polo doszła do perfekcji w tym, co robi poza muzyką! Fani są pod wielkim wrażeniem! Ruszą zapisy?!
  3. Imperator disco polo na ustach wszystkich! Genialny występ Marcina Millera (Boys) na Sylwestrze z Dwójką! To było nieziemskie!
  4. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej