Reklama
Polecamy


Reklama

Do sieci trafiło wzruszające zdjęcie! "Wszędzie dobrze, ale z córeczką najlepiej" - przyznała Magda Narożna

2018-05-14T20:54:00+02:00 Do sieci trafiło wzruszające zdjęcie! "Wszędzie dobrze, ale z córeczką najlepiej" - przyznała Magda Narożna https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/do-sieci-trafilo-wzruszajace-zdjecie-wszedzie-dobrze-ale-z-coreczka-najlepiej-przyznala-magda-narozna-1526210597.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Piękni i Młodzi
Reklama


Życie gwiazd

Wpis wzbudził w internautach wiele emocji

Reklama

Wokalistka formacji Piękni i Młodzi już niejednokrotnie przyznawała, że Gabi to jej oczko w głowie. Córka podobnie jak rodzice interesuje się muzyką i co najważniejsze, jest muzykalna. W ubiegłym roku pociecha państwa Narożnych rozpoczęła naukę w szkolę muzycznej. 

"Gabi jest bardzo muzykalna, lubi śpiewać nie musimy jej do tego namawiać" / przyznała w jednym z naszych wywiadów Magda Narożna

Dowodem ku temu jest m.in. ich wspólny występ we Władysławowie, gdzie artystka podczas koncertu poprosiła na scenę swoją ukochaną pociechę, która aktywnie obserwowała to co dzieje się w Ocean Parku dopingując rodziców. 

Więź pomiędzy matką i córką jest bardzo silna. Wokalistka stara się jak najwięcej czasu spędzać z Gabi. "Wszędzie dobrze ale z Córeczką Najlepiej !!! #mylove #kocham #beautiful" - przyznała w najnowszym wpisie Magda Narożna, udostępniając wzruszające zdjęcie z ukochaną córką.

 

Prawda, że są do siebie podobne? Wpis spotkał się z szybkim odzewem ze strony fanów, którzy uważają, ze Magda i Gabi wyglądają jak dwie siostry. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wtargnęli na scenę podczas koncertu! Nagranie trafiło do sieci!
  2. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!
  3. Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.