2023-06-08T15:54:00+02:00 Dni Koluszek z niezwykłymi występami! Zagrają m.in. Playboys i Milano! Dni Koluszek: W weekend czekają niezapomniane występy Cleo, Playboys, Tacy sami, Milano, De Mono i Sylwii Grzeszczak. Przygotuj się na muzyczne emocje i wyjątkowe chwile! https://disco-polo.info/uploads/news/dni-koluszek-z-niezwyklymi-wystepami-zagraja-min-playboys-i-milanojpg.jpg

Dni Koluszek z niezwykłymi występami! Zagrają m.in. Playboys i Milano!

Autor: Adam Begier , 08 Czerwiec 2023  15:54
Dni Koluszek z niezwykłymi występami! Zagrają m.in. Playboys i Milano!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Dni Koluszek: W weekend czekają niezapomniane występy Cleo, Playboys, Tacy sami, Milano, De Mono i Sylwii Grzeszczak. Przygotuj się na muzyczne emocje i wyjątkowe chwile!Reklama

  Reklama

  Już w ten nadchodzący weekend mieszkańcy Koluszek będą mieli okazję przeżyć prawdziwe muzyczne święto. Dni Koluszek (10-11 czerwca) obfitować będą w niesamowite koncerty i występy artystów z różnych gatunków muzycznych. Wśród gwiazd wieczoru, które zagoszczą na scenie w Parku Miejskim, nie zabraknie znakomitych wykonawców. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia!

  Sobota: Odkryj muzyczną magię z Cleo i innymi artystami!

  10 czerwca, sobota wieczorem, zapowiada się jako niezwykle energetyczny i pełen emocji wieczór. Na scenie w Parku Miejskim w Koluszkach wystąpi jedna z najbardziej utalentowanych i popularnych polskich artystek - Cleo. Jej koncert rozpocznie się o godzinie 21, a na pewno dostarczy niezapomnianych chwil wszystkim fanom jej niezwykłego talentu.

  Przed Cleo: Zaczynamy od gorących rytmów disco polo zespołu "Playboys"!

  Na samym początku wieczoru, o godzinie 18:30, zespół "Playboys" rozgrzeje publiczność swoimi energetycznymi utworami w stylu disco polo. Ich charakterystyczne brzmienie i chwytliwe melodie wprowadzą koluszkową publiczność w idealny nastrój do wieczornych występów. To będzie niezwykłe muzyczne doświadczenie!

  Później: Zespół "Tacy sami" odtworzy niezapomniane przeboje Lady Pank!

  Reklama

  Po występie "Playboys" o godzinie 19:30, na scenie pojawi się zespół "Tacy sami". Ich muzyka przeniesie słuchaczy w świat nostalgii i niezapomnianych melodii Lady Pank. Przygotujcie się na podróż do lat 80., kiedy to ta legendarne polska grupa zdobywała serca fanów. "Tacy sami" sprawią, że wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

  Pozostałe występy w sobotę: Zespoły Seniora, Orkiestra OSP Koluszki i uczestnicy zajęć muzycznych MOK.

  Oprócz gwiazd wieczoru, w sobotni wieczór na scenie w Parku Miejskim wystąpią również Zespoły Seniora, które swoją muzyką przeniosą nas w magiczny świat wspomnień i nostalgii. Nie zabraknie również występu Orkiestry OSP Koluszki, która wprowadzi publiczność w unikalny klimat dętych instrumentów. Na scenie zaprezentują się także utalentowani uczestnicy zajęć muzycznych MOK, którzy zadziwią wszystkich swoim niezwykłym talentem.

  Niedziela: Zobacz niezwykłe występy "Milano", "De Mono" i Sylwii Grzeszczak!

  Niedziela, 11 czerwca, przyniesie kolejne muzyczne emocje dla mieszkańców Koluszek. Na scenie w Parku Miejskim zagoszczą znakomite zespoły i wykonawcy, którzy dostarczą publiczności niezapomnianych wrażeń.

  Zaczynamy od "Milano" - energiczne rytmy i niesamowite show!

  O godzinie 17, zespół "Milano" rozpocznie niedzielny koncert. Ich energiczne rytmy i niepowtarzalny styl zapewnią publiczności niezapomniane chwile. Przygotujcie się na taneczne utwory i niezwykłe show, które ożywią każdego słuchacza!

  Później: "De Mono" i ich wokalista Andrzej Krzywy - pełne emocji występy!

  O godzinie 18:15, na scenie pojawi się zespół "De Mono" wraz ze swoim charakterystycznym wokalistą Andrzejem Krzywym. Ich utwory pełne są głębokich emocji i przekazują wyjątkowe historie. To będzie niezwykła podróż dźwiękowa dla wszystkich obecnych na koncercie.

  Finiszujemy mocnym akcentem: Sylwia Grzeszczak - ikona polskiej muzyki!

  Na sam koniec muzycznego święta, o godzinie 20, na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak. Ta niezwykle uzdolniona piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów zachwyci publiczność swoim niepowtarzalnym głosem i przebojowymi utworami. Kto nie zna jej hitów "Małe rzeczy" czy "Tamta dziewczyna"? To będzie niezapomniane zakończenie muzycznego weekendu w Koluszkach!

  Przygotujcie się na wyjątkowe muzyczne doświadczenie podczas Dni Koluszek. Nie może was tam zabraknąć!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Izabela Trojanowska kontra Zenek Martyniuk: Ostra ocena króla disco polo
  2. Zobacz, jak hit "Nasza noc" Playboys zawładnął studniówką! Nie uwierzysz, co zrobiła młodzież
  3. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  4. Ta dziewczyna" Swinger - Nowy fenomen na rynku Disco Polo! Piosenka podbiła Polskę?!
  5. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  6. Posłuchaj jako pierwszy! Justyna Lubas i Raider w utworze pt. "Mezalians"
  7. Zaskakująca rodzinna tajemnica Sławomira ujawniona w nowym teledysku na Dominikanie
  8. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie