2023-04-25T12:06:00+02:00 Disco polo zatrzęsie rynkiem muzycznym?! NieOkiemZnani powracają z impetem! Co przygotował lubelski boysban Formacja NieOkiemZnani zaskakują fanów nową produkcją! Wiemy co przygotowali artyści https://disco-polo.info/uploads/news/nieokiemznani-powroca-z-impetem-co-szykuje-lubelski-boysbandjpg.jpg Disco-Polo.info

Disco polo zatrzęsie rynkiem muzycznym?! NieOkiemZnani powracają z impetem! Co przygotował lubelski boysband?


Formacja NieOkiemZnani zaskakują fanów nową produkcją! Wiemy co przygotowali artyści

Autor: Adam Begier, 25 Kwiecień 2023  12:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Disco polo zatrzęsie rynkiem muzycznym?! NieOkiemZnani powracają z impetem! Co przygotował lubelski boysband?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
 2. Skolim i Cleo biją rekordy! „Dziewczyno Piękna” numerem 1 w Polsce! TO najlepsza premiera tego roku?
 3. Skazani na sukces?! 5 mln na koncie grupy Łobuzy! Gwiazdy disco polo na szczycie popularności?!

  Zespół lubi eksperymentować z twórczością. Zapowiadany przez grupę utwór „Będzie dym” nie pojawi się, a w ramach tego chłopaki mają w planach wydać numer pt. „Do rana”, którego motywem przewodnim jest znane powiedzenie „La Vida Loca”.

  W lipcu 2022 roku na łamach naszego portalu disco-polo.info informowaliśmy, że znana formacja z Lublina szykuje utwór o nazwie „Będzie dym”. Produkcja ta jest dyskotekowym kawałkiem, zrealizowanym z ogromnym rozmachem. Wstępnie kompozycja miała pojawić się w ubiegłym roku, lecz do premiery nie doszło. Chłopaki wciąż pracują nad nowymi kawałkami.  Wśród nich jest nowy kawałek pt. „Do rana”, którego motywem przewodnim jest znane powiedzenie „La Vida Loca”.

  „DO RANA” ZASTĄPI „BĘDZIE DYM”

  Jak udało dowiedzieć się naszej Redakcji podczas rozmowy z chłopakami – Białym i Czarnym – „Będzie dym” można usłyszeć tylko i wyłącznie na koncertach. Na to konto zaś trwają prace nad produkcją pt. „Do rana” – równie rozrywkowym, imprezowym kawałkiem.

  Nasza redakcja wnikliwie prześledziła dalsze plany formacji NieOkiemZnani. Chłopaki kończą właśnie zgrywać ostatnie wokale do „Do rana”, a następnie chcą wydać niezwykle imprezowy klip, za którego produkcję będzie odpowiadać najprawdopodobniej firma Short Film Teledyski. Ponadto, wokaliści podjęli decyzję, że ubiegłoroczny, zapowiadany przez nich utwór pt. „Będzie dym” jest piosenką tylko na koncerty, a w oficjalnym obiegu nigdy się nie pojawi, lecz nie wykluczają, iż produkcja może zagościć na krążku, który również mają w planach wydać.

  Zespół NieOkiemZnani ma bardzo ambitne plany, które powolnymi krokami są realizowane. Po zgraniu wokali i  dopieszczeniu wszystkich detali do utworu „Do rana”, z pewnością pojawią się jakieś nowe informacje. Kolejnymi zmianami w życiu wokalistów formacji NieOkiemZnani jest dołączenie do Agencji Muzycznej Disco Stars, co z pewnością zwiększa szanse na liczbę koncertów, a więc nie tylko „Do rana”, ale również wspomniany dym rozbrzmi w głośnikach w całej Polsce.

  Obecnie wokaliści nie zdradzają fabularnego konceptu utworu „Do rana”, ale szykuje się zacna produkcja, zwłaszcza, że w tekście piosenki padają słowa „La Vida Loca”, które idealnie pasują do chłopaków. „La Vida Loca – Szalone życie”, tak jak szaleni i rozrywkowi są przedstawiciele zespołu.


  NieOkiemZnani - Zaniedbana to do domu

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  2. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  3. Żona Dawida Narożnego układa sobie życie na nowo?! "To moja nowa MIŁOŚĆ" Co dalej z Jej małżeństwem?
  4. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
  5. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź
  6. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  7. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  8. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie