Reklama


Reklama

Disco polo stanęło nad przepaścią? Zobaczcie jak wyglądał koncert znanego zespołu.

2020-04-24T20:29:00+02:00 Disco polo stanęło nad przepaścią? Zobaczcie jak wyglądał koncert znanego zespołu. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/disco-polo-stanelo-nad-przepascia-zobaczcie-jak-wygladal-koncert-znanego-zespolu-1587672066.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wystarczy zgoda władz na ponowne koncertowanie i cały świat muzyki tanecznej pokaże na co go stać

Reklama

Cała branża disco polo stanęła w obliczu pandemii! Słychać wyraźne głosy, że sytuacja ostatecznie może na stałe źle wpłynąć na branżę.

Zobacz również: Prace wokalistki disco polo zyskują na wartości! Gwiazda porzuci disco polo dla obrazów? Mamy komentarz!

Takie głosy jednak słychać było już przed erą koronawirusa, ale było to rozpaczliwe brzmienie zagorzałej garstki przeciwników królującego gatunku. Usta ich zostały jednak bardzo szybko i mocno zamknięte. Tuż przed akcją #zostanwdomu zdążył się jeszcze odbyć koncert zespołu Long&Junior.

Panowie w klubie Face to Face w Rybniku zgromadzili tłum, który ciężko było ogarnąć wzrokiem. Cały ogrom ludzi tańczył i śpiewał największe przeboje popularnego duetu. Te sceny odbyły się tak niedawno i tak dawno jednocześnie. Bardzo mocno tęsknimy za widokiem szalejącej, licznie zgromadzonej publiczności.

W każdym razie dowody na to, że branża disco ma się świetnie są i nie wahamy się ich użyć. Wystarczy zgoda władz na ponowne koncertowanie i cały świat muzyki tanecznej pokaże na co go stać

Chcielibyście już wybrać się na koncert disco polo?

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  2. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  3. Nowość grupy disco polo staje się hitem sieci! Internauci zachwyceni komentują video!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.