Reklama
Polecamy


Reklama

Disco polo stanęło nad przepaścią? Zobaczcie jak wyglądał koncert znanego zespołu.

2020-04-24T20:29:00+02:00 Disco polo stanęło nad przepaścią? Zobaczcie jak wyglądał koncert znanego zespołu. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/disco-polo-stanelo-nad-przepascia-zobaczcie-jak-wygladal-koncert-znanego-zespolu-1587672066.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wystarczy zgoda władz na ponowne koncertowanie i cały świat muzyki tanecznej pokaże na co go stać

Reklama

Cała branża disco polo stanęła w obliczu pandemii! Słychać wyraźne głosy, że sytuacja ostatecznie może na stałe źle wpłynąć na branżę.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Takie głosy jednak słychać było już przed erą koronawirusa, ale było to rozpaczliwe brzmienie zagorzałej garstki przeciwników królującego gatunku. Usta ich zostały jednak bardzo szybko i mocno zamknięte. Tuż przed akcją #zostanwdomu zdążył się jeszcze odbyć koncert zespołu Long&Junior.

Panowie w klubie Face to Face w Rybniku zgromadzili tłum, który ciężko było ogarnąć wzrokiem. Cały ogrom ludzi tańczył i śpiewał największe przeboje popularnego duetu. Te sceny odbyły się tak niedawno i tak dawno jednocześnie. Bardzo mocno tęsknimy za widokiem szalejącej, licznie zgromadzonej publiczności.

W każdym razie dowody na to, że branża disco ma się świetnie są i nie wahamy się ich użyć. Wystarczy zgoda władz na ponowne koncertowanie i cały świat muzyki tanecznej pokaże na co go stać

Chcielibyście już wybrać się na koncert disco polo?

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.