2021-12-09T13:10:00+01:00 Disco polo na TOPIE?! Firma PNmedia podsumowała rok działalności! Ilość wyprodukowanych teledysków szoku https://disco-polo.info/uploads/news/firma-pnmedia-podsumowala-rok-dzialalnosci-ilosc-wyprodukowanych-teledyskow-szokujejpg.jpg

Disco polo na TOPIE?! Firma PNmedia podsumowała rok działalności! Ilość wyprodukowanych teledysków szokuje!

Redakcja , 09 Grudzień 2021  13:10
Disco polo na TOPIE?! Firma PNmedia podsumowała rok działalności! Ilość wyprodukowanych teledysków szokuje!
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA

PNmedia cieszy się zaufaniem wśród najpopularniejszych gwiazd disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na hit składa się nie tylko tekst, aranżacja i wykonanie. Aby produkcja muzyczna zainteresowała i zwróciła na siebie uwagę w sieci, potrzeba również uzupełnienia utworu teledyskiem.

Zobacz również: Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!

Nikt tak dobrze nie zna oczekiwań miłośników disco polo jak znana firma PNmedia! Para profesjonalistów z firmy indywidualnie podchodzi do każdego zespołu muzycznego, dzięki temu teledyski są wyjątkowe i potrafią wzbudzić zainteresowanie internautów. Trzeba przyznać, że PNmedia to lider w branży disco polo, który współpracuje z największymi gwiazdami!

Reklama

Tylko w 2021 roku zostało wyprodukowanych blisko 150 teledysków, a firma na rynku aktywnie działa już od kilku lat. Nikt nie spodziewał się tak rewelacyjnego wyniku!

PNmedia cieszy się zaufaniem wśród najpopularniejszych gwiazd disco polo!

Z usług PNmedia z przyjemnością korzystają topowe gwiazdy muzyki tanecznej! Do mediów społecznościowych trafił krótki ShowReel prezentujący zrealizowane klipy. Oglądając filmik aż trudno sobie wyobrazić ile pracy i kreatywności firmy PNmedia włożyła w to aby oddać artystom tak pięknie dopracowane teledyski!

PNMedia wykonała klipy dla takich gwiazd jak: After Party, CamaSutra, Dawid Narożny, Defis, Akcent, Iness, DEJW, Extazy, Effect, Mig, Maciej Smiloński, Milano, WEEKEND i MeGustar.

Reklama

Co więcej, PNmedia nieustannie się rozwija, w mediach społecznościowych zobaczymy sprzęt na jakim pracuje grupa profesjonalistów jest nim RED Digital Camera. Jak widać firma nie tylko kręci klipy, ale zajmuje się również nagrywaniem i montowaniem tutoriali makijażowych. Z pewnością zespoły disco polo, które zaprosiły do współpracy PNmedia były zadowolone z efektów!

Zobacz również: Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!

Reklama

PN MEDIA ShowReel

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: PN MEDIA ShowReel
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  2. Kapitalna premiera Pawła Jasionowskiego Masters podobija sieć! NOWOŚĆ 'Wieczór puka do drzwi' zachwyciła internautów!
  3. Cudowne wokalistki zespołu Szpilki kuszą ponętnymi zdjęciami i pięknymi uśmiechami Zobaczcie jak wyglądają nowe gwiazdeczki disco polo!
  4. Jaruś z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! Gorąca produkcja podbija sieć!
  5. Znany producent odświeżył wielki przebój popularnej grupy disco polo After Party! Internauci zachwyceni komentują NOWOŚĆ!
  6. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  7. Sławomir Świerzyński - Bayer Full z przepiękną blondynką! Ten cudowny duet przypomniał wielki HIT sprzed lat!
  8. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami