Premiera

Disco polo i rap?! „Zarąbista Para„ w wersji Drill na rok 2023! Takiego połączenia w disco polo jeszcze nie było!

Disco polo i rap?! „Zarąbista Para„ w wersji Drill na rok 2023! Takiego połączenia w disco polo jeszcze nie było!
Zgłoś błąd

Jeden z popularnych hitów disco polo w wersji z rapem

Reklama

W disco polo nie brakuje bardzo zdolnych producentów, muzyków, czy tekściarzy. W formacji Menelaos Wojtek Sarwa i Aleksander Chudyk oraz Paweł Głowacki prężnie działają i tworzą muzyczne dzieła nie tylko dla siebie.

{randomNews}

Reklama

Tym razem Panowie postanowili przygotować nową wersję jednego z największych hitów muzyki disco polo pt. "Zarąbista para". Oficjalnie piosenka została wydana 22 stycznia 2021 roku. Jak do tej pory została odtworzona na YouTube ponad 10 milionów razy. To bardzo dobry wynik!

Dziś na disco-polo.info mamy przyjemność zaprezentować zupełnie nową, szaloną wersję tej produkcji. "Zarąbista para" w wersji Drill to coś wyjątkowego i niesamowitego. 

Reklama

{reklama1}

Piosenka otrzymała bardziej rapowe brzmienie, a wstawki wokalowe dość mocno różnią się od pierwszej wersji! Całość brzmi naprawdę bardzo dobrze. Panowie z formacji Menelaos zrobili kawał dobrej roboty!

Reklama

Posłuchajcie i dajcie znać jak Wam się podoba taka wersja piosenki pt. "Zarąbista para".

{randomNews2}

Oglądaj
Zobacz teledysk "Menelaos - Zarąbista Para (Drill Version)"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Menelaos
Menelaos Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o Menelaos