Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-11T21:29:00+02:00 Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gwiazdor-disco-polo-podzielil-sie-nowina-dawid-narozny-podal-plec-dziecka-1597173355.jpg
Reklama

Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!

Redakcja , 11 Sierpień 2020  21:29
Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama

Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi...- zdradził Dawid Narożny, zdradzając płeć dziecka

Reklama

Cały świat disco polo, czeka na informacje o życiu prywatnym gwiazd, z zapartym tchem! Wykonawcy dozują fanom wiedzę o swoim istnieniu, w bardzo uczciwych ilościach, ale są momenty, w których zrzucają na odbiorców prawdziwą bombę, nie zważając na konsekwencje.

Zobacz również: Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Dawid Narożny, solista i twórca hitu pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, w ostatnim czasie dostarczył swoim słuchaczom kilka naprawdę ciekawych wieści. Jakiś czas temu, jak grom z jasnego nieba spadła wiadomość o ciąży Joanny, partnerki gwiazdora. Para nie kryła swojego szczęścia i dzieliła je zarówno w domowej przestrzeni jak i otchłani internetowej.

Tymczasem do sieci wpadła kolejna, niebywale istotna dla zakochanych oraz ich fanów informacja. Dawid Narożny w spektakularny sposób ogłosił fakt, że razem z Joanną spodziewają się SYNA!

Wokalista wrzucił swoje zdjęcie, z pięściami zaciśniętymi w geście zadowolenia i uśmiechem od ucha do ucha, podpisując post taką treścią: „JEEEEEEEEEEEST!!;) Będzie SYN!! Narożny Junior już w drodze;)) Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi...”.

Dawid, mimo, że od kilku lat jest tatą przeuroczej Gabrysi, będzie musiał odnaleźć się w całkiem nowej sytuacji. Tym razem z pewnością wychowa wspaniałego mężczyznę! Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości!

Gratulujemy serdecznie!

Zobacz również: Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje
  2. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  3. Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!
  4. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej