Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-11T21:29:00+02:00 Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gwiazdor-disco-polo-podzielil-sie-nowina-dawid-narozny-podal-plec-dziecka-1597173355.jpg
Reklama

Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!

Redakcja , 11 Sierpień 2020  21:29
Dawid Narożny zdradził w spektakularny sposób płeć dziecka! Wokalista disco polo nie kryje szczęścia!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama

Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi...- zdradził Dawid Narożny, zdradzając płeć dziecka

Reklama

Cały świat disco polo, czeka na informacje o życiu prywatnym gwiazd, z zapartym tchem! Wykonawcy dozują fanom wiedzę o swoim istnieniu, w bardzo uczciwych ilościach, ale są momenty, w których zrzucają na odbiorców prawdziwą bombę, nie zważając na konsekwencje.

Zobacz również: Wokalista disco polo przyłapany w Karczmie?! Zobaczcie jak się bawi! To VIDEO to hit?!

Dawid Narożny, solista i twórca hitu pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, w ostatnim czasie dostarczył swoim słuchaczom kilka naprawdę ciekawych wieści. Jakiś czas temu, jak grom z jasnego nieba spadła wiadomość o ciąży Joanny, partnerki gwiazdora. Para nie kryła swojego szczęścia i dzieliła je zarówno w domowej przestrzeni jak i otchłani internetowej.

Tymczasem do sieci wpadła kolejna, niebywale istotna dla zakochanych oraz ich fanów informacja. Dawid Narożny w spektakularny sposób ogłosił fakt, że razem z Joanną spodziewają się SYNA!

Wokalista wrzucił swoje zdjęcie, z pięściami zaciśniętymi w geście zadowolenia i uśmiechem od ucha do ucha, podpisując post taką treścią: „JEEEEEEEEEEEST!!;) Będzie SYN!! Narożny Junior już w drodze;)) Nawet sobie nie potraficie wyobrazić jacy razem z Asią jesteśmy szczęśliwi...”.

Dawid, mimo, że od kilku lat jest tatą przeuroczej Gabrysi, będzie musiał odnaleźć się w całkiem nowej sytuacji. Tym razem z pewnością wychowa wspaniałego mężczyznę! Nie ma co do tego najmniejszej wątpliwości!

Gratulujemy serdecznie!

Zobacz również: Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!
  2. Wokalistka disco polo w drapieżno-słodkim wydaniu! To może być hit tego sezonu?!
  3. Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!
  4. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej