Reklama


Reklama

Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

2020-09-25T21:38:00+02:00 Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/dawid-narozny-wyznaje-milosctrzem-osobom-1600964271.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Piękne wyznanie gwiazdora disco polo doskonale świadczy o jego lirycznej duszy,a przede wszystkim, o doskonałym spisywaniu się w roli partnera i ojca.

Reklama

O ckliwości i uczuciowości artystów disco polo, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy rzucić okiem na wyrywkowo wybrane utwory z gatunku tanecznego i jasne stanie się, że serca gwiazd są wrażliwe, a wszystkie emocje z reguły przelane zostają na papier, by później wybrzmieć w głośnikach wiernych fanów

Zobacz również: Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!

Disco polo, to taneczne sonety o miłości, które dla słuchaczy są pozytywnym natchnieniem i często motywacją do zawalczenia o „stary” związek lub do śmielszego wstąpienia w nowy. Najsilniejsze z uczuć, nie pojawia się jednak tylko w utworach. Profile gwiazd, również przepełnione są emocjami i uczuciami.

Ostatnio przekonaliśmy się, jak czułostkowy jest Dawid Narożny. Artysta na jednej relacji wyznał miłość aż trzem(!) osobom - swojej ukochanej partnerce Joannie, najdroższej córeczce Gabrysi i jeszcze nienarodzonemu synkowi.

„Chciałbym jeszcze dodać tak od siebie na Dobranoc, że kocham kobiety mego życia Asię i Gabi oraz najmłodszego w naszej rodzinie M...”.

Piękne wyznanie gwiazdora na pewno doskonale świadczy o jego lirycznej duszy, a przede wszystkim, o doskonałym spisywaniu się w roli partnera i ojca.

Jakie znacie piosenki, w których treści zawarte jest wyznanie miłości?

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zakochana Magda Narożna w upojnym pocałunku! Było bardzo gorąco!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.