Reklama
Polecamy


Reklama

Dawid Narożny uzależniony?! Wokalista disco polo zwraca na siebie uwagę młodzieży!

2020-05-08T22:19:00+02:00 Dawid Narożny uzależniony?! Wokalista disco polo zwraca na siebie uwagę młodzieży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wokalista-disco-polo-zacheca-do-cpania-piekny-dawid-kolejny-raz-szokuje-1588626532.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama


Życie gwiazd

Były wokalista zespołu PiM, ostatnio pochwalił się, że rozpoczyna swój solowy projekt pod nazwą „Piękny Dawid”

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często pokazują, że potrafią udźwignąć odpowiedzialność, która ciąży na nich z powodu ich wielkiej sławy i choć największą uwagę poświęcają rozwojowi swojej kariery, to znajdują czas by promować pozytywne aspekty naszego życia.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Były wokalista zespołu PiM, ostatnio pochwalił się, że rozpoczyna swój solowy projekt pod nazwą „Piękny Dawid”. Dodatkowo na swoich portalach społecznościowych obszernie informuje na temat zdrowego stylu życia, jaki prowadzi. 

Również jego umiejętności kulinarne są podziwiane przez rzeszę fanów i oficjalnie chwalone przez jego nową partnerkę Joannę. Ostatnio informowaliśmy w jaki sposób para postanowiła świętować rocznicę poznania się. Nie zabrakło kwiatów i ciasta z kremem, ale to nie koniec. Po skosztowaniu tortu partnerzy uznali, że czas na spalenie kalorii i ruszyli na jogging.

Dawid uznał to za stosowny moment do promowania aktywności fizycznej. Dodał na swoim story zdjęcie z kontrowersyjnym hashtagiem #ćpajsport! Miało to na celu zwrócenie uwagi, że warto uzależnić się od takiej używki jak zdrowy wysiłek fizyczny!

Brawo dla wokalisty! Może ten odważny slogan jest kontrowersyjny, ale mamy nadzieję, że zwróci on uwagę młodzieży, której często nie po drodze ze zdrowym trybem życia i częstą aktywnością ruchową.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.