Reklama
Polecamy


Reklama

Dawid Narożny rozpocznie karierę solową?! Gwiazdor disco polo przerwał milczenie!

2020-01-21T07:30:00+01:00 Dawid Narożny rozpocznie karierę solową?! Gwiazdor disco polo przerwał milczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/dawid-narozny-bedzie-dalej-spiewac-1579542899.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama


Ogólna

Dawid Naroży ujawnił zaskakujące fakty w sprawie jego dalszej kariery w świecie muzyki

Reklama

Wydawać mogłoby się, że to już definitywny koniec. Okazuje się, że dotychczasowy członek zespołu Piękni i Młodzi tak łatwo nie zamierza odpuścić. Dawid Naroży ujawnił zaskakujące fakty w sprawie jego dalszej kariery w świecie muzyki.

Zobacz również: Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!

To dobry czas, żeby się otrząsnąć i zawalczyć o siebie, swoją przyszłość i bliskich. Ostatnie zdarzenia nie rozpieszczają uwielbianego przez tłumy fanów, byłego członka zespołu Piękni i Młodzi. Miłośnicy Dawida nie kryli żalu do zaistniałej sytuacji i wykluczenia jego osoby z grupy.

Jednakże po burzy zawsze musi zaświecić słońce. W końcu mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Tak też jest w przypadku Dawida, który jak się okazuje, wcale nie zamierza rezygnować z dotychczasowego życia i kariery. Ostatnio artysta zrobił na Instastory Q&A.

Jeden z fanów zapytał wprost „Czy będziesz dalej dla nas śpiewał i występował tylko solo?” Artysta udzielił bardzo zaskakującej i pobudzającej nadzieje odpowiedzi:

- "Moje plany artystyczne poznacie niebawem" Wszystko wskazuje na to, że Dawid tak łatwo nie zrezygnuje z tego, o co tak długo walczył i bardzo ciężko pracował.

Waszym zdaniem kiedy wokalista ujawni jakiekolwiek szczegóły?

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.