Reklama


Reklama

Dawid Narożny rozpocznie karierę solową?! Gwiazdor disco polo przerwał milczenie!

2020-01-21T07:30:00+01:00 Dawid Narożny rozpocznie karierę solową?! Gwiazdor disco polo przerwał milczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/dawid-narozny-bedzie-dalej-spiewac-1579542899.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama


Ogólna

Dawid Naroży ujawnił zaskakujące fakty w sprawie jego dalszej kariery w świecie muzyki

Reklama

Wydawać mogłoby się, że to już definitywny koniec. Okazuje się, że dotychczasowy członek zespołu Piękni i Młodzi tak łatwo nie zamierza odpuścić. Dawid Naroży ujawnił zaskakujące fakty w sprawie jego dalszej kariery w świecie muzyki.

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

To dobry czas, żeby się otrząsnąć i zawalczyć o siebie, swoją przyszłość i bliskich. Ostatnie zdarzenia nie rozpieszczają uwielbianego przez tłumy fanów, byłego członka zespołu Piękni i Młodzi. Miłośnicy Dawida nie kryli żalu do zaistniałej sytuacji i wykluczenia jego osoby z grupy.

Jednakże po burzy zawsze musi zaświecić słońce. W końcu mówi się, że nadzieja umiera ostatnia. Tak też jest w przypadku Dawida, który jak się okazuje, wcale nie zamierza rezygnować z dotychczasowego życia i kariery. Ostatnio artysta zrobił na Instastory Q&A.

Jeden z fanów zapytał wprost „Czy będziesz dalej dla nas śpiewał i występował tylko solo?” Artysta udzielił bardzo zaskakującej i pobudzającej nadzieje odpowiedzi:

- "Moje plany artystyczne poznacie niebawem" Wszystko wskazuje na to, że Dawid tak łatwo nie zrezygnuje z tego, o co tak długo walczył i bardzo ciężko pracował.

Waszym zdaniem kiedy wokalista ujawni jakiekolwiek szczegóły?

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.