2021-09-01T16:55:00+02:00 Dawid Narożny - brawurowe wykonanie gwiazdora disco polo oczarowało internautów! To prawdziwy hit! https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny-przypomnial-wielki-hit-polskiej-muzyki-rozrywkowej-brawurowe-wykonanie-gwiazdora-disco-polo-oczarowalo-internautowjpg.jpg

Dawid Narożny - brawurowe wykonanie gwiazdora disco polo oczarowało internautów! To prawdziwy hit!

Redakcja , 01 Wrzesień 2021  16:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Dawid Narożny - brawurowe wykonanie gwiazdora disco polo oczarowało internautów! To prawdziwy hit!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło publiczność, która błyskawicznie włączyła się do wspólnego śpiewu razem ze swoim idolem.

Reklama

Wielu fanów disco polo uroniło łezkę, w końcu to wyjątkowo nostalgiczna piosenka, przy której aż można się rozmarzyć!

Zobacz również: Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!

Fani disco polo kochają utwory, które dobrze znają. Doskonale wiedzą o tym artyści disco polo, którzy często sięgają po sprawdzone przeboje, które kiedyś nuciła cała Polska!

Dawid Narożny to były członek popularnego zespołu Piękni i Młodzi. Gwiazdor disco polo po rozstaniu ze swoją byłą formacją rozpoczął karierę solową, która zaowocowała takimi hitami jak: “Wyłaskoczę Cię”, “Nosiłem kwiaty ci”, czy “Pasujemy do siebie”.

Reklama

Dawid Narożny udostępnił w sieci krótki film ze swojego ostatniego koncertu w Łęczycy! Tłumy fanów zgromadzone pod sceną miały okazję wysłuchać nie tylko wszystkich największych hitów gwiazdora disco polo, ale także i znanego coveru, który w wykonaniu wokalisty zyskał zupełnie nowe oblicze!

Uwielbiany artysta disco polo postanowił zaprezentować swoim miłośnikom znany kawałek “Lubię wracać tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Ten wielki szlagier polskiej muzyki rozrywkowej śpiewało już wielu wykonawców, jednak to wersja Dawida Narożnego najbardziej zapadła wszystkim w pamięci!

Brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło publiczność, która błyskawicznie włączyła się do wspólnego śpiewu razem ze swoim idolem. Wielu fanów uroniło łezkę, w końcu to wyjątkowo nostalgiczna piosenka, przy której aż można się rozmarzyć!

Reklama

Dawid Narożny zachwycił fanów swoją interpretacją znanej piosenki. W sieci pod jego adresem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

“To jest głos, brawo”

“Piękny głos”

“Mam ciary”

Dawid Narożny po raz kolejny udowodnił, że ma niezwykły talent. Wielbiciele artysty wprost oszaleli na punkcie jego wykonania popularnego hitu!

Zobacz również: To najpiękniejsza wokalistka disco polo?! Gwiazda zachwyca idealnym ciałem! Fani komentują zdjęcia cudownej Klaudii!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Dawid Narożny - Wyłaskoczę Ciebie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega premiera od gwiazd Top Girls pt. 'Dotyk Twój'! Grupa w nowym składzie podbija rynek muzyczny?!
  2. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  4. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  5. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  6. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  7. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  8. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami