Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-28T07:20:00+02:00 Dawid Narożny poszukuje helikoptera! Gwiazdor disco polo musi pokonać całą Polskę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/dawid-narozny-poszukuje-helikoptera-nietypowa-prosba-ujrzala-swiatlo-dzienne-1598563874.jpg
Reklama

Dawid Narożny poszukuje helikoptera! Gwiazdor disco polo musi pokonać całą Polskę!

Redakcja , 28 Sierpień 2020  07:20
Dawid Narożny poszukuje helikoptera! Gwiazdor disco polo musi pokonać całą Polskę!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Dawid Narożny jak coś robi, to działa z rozmachem...Gwiazdor disco polo poszukuje helikoptera

Reklama

Ta prośba to nie jest żart - Dawid traktuje ją bardzo poważnie. Choć to bardzo niespotykane w świecie disco polo, to dzieje się to naprawdę! 

Zobacz również: Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Macie może wolny helikopter? Może znacie kogoś, kto jest w posiadaniu takiego środka transportu? Jeśli tak, to Dawidowi Narożnemu przyda się Wasza pomoc. Na Facebooku Artysty pojawiła się zaskakująca informacja, w którą aż ciężko uwierzyć. W poście widnieje informacja:

Do najnowszej produkcji szukamy HELIKOPTERA!! To nie jest żart, potrzebujemy najszybszego możliwego środka transportu, żeby przemieścić się z nad Morza po samiuśkie Tatry!

Jak sami widzicie, Dawid działa z prawdziwym rozmachem. Jak dowiadujemy się w poście, produkcja, którą miałby wspomóc wspomniany helikopter realizowana będzie wspólnie z Endrju. Ciężko wyjść z podziwu wobec tytanicznej pracy Dawida, który nie zatrzymuje się i nie spoczywa na laurach - ciężko pracując przygotowuje kolejne nowości, choć od premiery jego dwóch solowych utworów nie minęło wiele czasu.

Reasumując, jeśli macie może w garażu jakiś helikopter, a może znacie kogoś, kto posiada takie cudo, odezwijcie się do Dawida Narożnego - każda pomoc się przyda. Jak podkreślono we wpisie, inne formy współpracy również są mile widziane!

Zobacz również: Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców
  2. Gwiazdor disco polo zamiast użalać się nad losem woli cieszyć się z chwil z bliskimi!
  3. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!
  4. Piersi gwiazdy disco polo skradły show całej publikacji. Zdjęcie rozpala zmysły fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej