Reklama


Reklama

Dawid Narożny położył przeciwnika na łopatki! Po tym chwycie jego przeciwnik nie miał szans! [VIDEO]

2020-06-10T20:25:00+02:00 Dawid Narożny położył przeciwnika na łopatki! Po tym chwycie jego przeciwnik nie miał szans! [VIDEO] https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/mamy-nagranie-z-walki-dawida-naroznego-gwiazda-disco-polo-rozklada-przeciwnika-na-lopatki-1591805159.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

W sieci pojawiło się nagranie, w którym Dawid Narożny położył innego mężczyznę na łopatki

Reklama

W świecie disco polo, znamy wiele przykładów na urozmaicenie wolnego czasu. Gwiazdy chętnie zdradzają nam szczegóły z życia prywatnego, dzięki czemu dokładnie wiemy, jakim pasjom się oddają.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Pomysłów na rozrywkę jest wiele, niektóre są standardowe i nie wzbudzają emocji, jednak czasem zdarzy się tak, że hobby artysty wywołuje szok! Tak jest w tym przypadku! Na instagrowmym koncie Dawida Narożnego, byłego wokalisty grupy Piękni i Młodzi, pojawił się bardzo ciekawy materiał!

Widać na nim Dawida, który podchodzi do innego mężczyzny, stosuje chwyt i przewraca go na plecy! Cała sytuacja wygląda bardzo kontrowersyjnie!  Na szczęście okazuje się, że nagranie pochodzi z profesjonalnego treningu, na który uczęszcza wokalista. Wszystko ma formę ćwiczeń i jest kolejnym elementem dbania o swoje ciała i utrzymania dobrej kondycji.

Dawid, od kilku miesięcy regularnie informuje swoich odbiorców także o ilości kilometrów, które przebiega. W joggingu często towarzyszy mu jego partnerka Joanna.

Para razem dba o formę i dobre samopoczucie! Jak myślicie? Czy te amatorskie walki, przerodzą się kiedyś w profesjonalną karierę zawodnika mma?

Zobacz również: Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
  3. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.