Reklama


Reklama

Dawid Narożny pojawił się na ważnej uroczystości córki. Wzruszająca fotografia wywołała burzę w sieci!

2020-06-09T19:15:00+02:00 Dawid Narożny pojawił się na ważnej uroczystości córki. Wzruszająca fotografia wywołała burzę w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dawid-narozny-pojawil-sie-na-waznej-uroczystosci-wzruszajaca-fotografia-1591525746.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/dawid.narozny.7
Reklama


Życie gwiazd

Relacje zdolnego wokalisty z córką, mają się naprawdę dobrze. Widać, że oboje czują się dobrze w swoim towarzystwie

Reklama

Dla przedstawicieli disco polo, rodzina, to jeden z najważniejszych elementów w życiowej układance. Nawet jeżeli nie do końca poukładały się relacje dorosłych, to ani na trochę nie zapominają oni o swoich małych pociechach.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Kilka dni temu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie z punktu widzenia Magdy, Gabrysi i Dawida Narożnych. Dziewięciolatka przystąpiła po raz pierwszy do Komunii Świętej.

Ta uroczystość odbiła się niemałym echem w różnych mediach. Do sieci tym razem trafiło zdjęcie piosenkarza wraz z córką. Szczęśliwy Dawid obejmuje córkę w wyjątkowych chwilach.

Mimo, że to „tylko” fotografia, to można wywnioskować naprawdę sporo. Relacje zdolnego wokalisty z córką, mają się naprawdę dobrze. Widać, że oboje czują się dobrze w swoim towarzystwie. Komentarze fanów również potwierdzają piękno dodanego zdjęcia: „Ślicznie wyglądacie. Gabi czysty tatuś”.

Trzeba zauważyć, że Magda i Dawid, mimo osobistego niedogadania, dbają, by ich córka dorastała z obojgiem rodziców i takie zachowanie zasługuje na ogromną pochwałę. A my cały czas czekamy na muzyczny projekt byłego członka zespołu Piękni i Młodzi...być może odśpiewa zwrotki o ojcowskiej miłości.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  2. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  3. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.