Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-12T07:25:00+02:00 Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/dawid-narozny-znow-zachwycil-swiat-i-swoja-partnerke-wyjatkowe-nagranie-trafilo-do-sieci-1599817284.jpg
Reklama

Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

Redakcja , 12 Wrzesień 2020  07:25
Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ciarki na plecach nie znikają długo po odsłuchaniu wokalnych popisów Dawid Narożnego! Gwiazdor disco polo podbije rynek amerykański?

Reklama

Artyści disco polo, co chwila udowadniają swój ogromny muzyczny talent. Na koncertach lub w bardziej skromnych realiach, dają wyraz niezwykłym umiejętnościom, które nieprzypadkowo wywindowały ich na szczyt polskiej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

Raz na jakiś czas w sieci pojawia się nagranie Dawida Narożnego, realizowane z ukrycia lub całkiem jawnie, przez jego partnerkę Joannę. Gwiazdor z ochotą podśpiewuje podczas podróży autem, bardzo ambitne i znane przeboje.

Tym razem wykonał piosenkę Franka Sinatry pt. „My Way”. Utwór ten jest niezwykle skomplikowany w swojej kompozycji i wymagający dla wokalisty. Nic to jednak dla reprezentanta naszego gatunku. Wokalista słowo po słowie, takt po takcie, odśpiewał wielki hit słynnego amerykańskiego śpiewaka.

Ciarki na plecach nie znikają długo po odsłuchaniu wokalnych popisów Dawida. Możemy być też wdzięczni Asi, która raczy nas takim materiałem. Sama partnerka artysty również jest zachwycona jego występem - „Uwielbiam jak mi śpiewa”, napisała w relacji.

Czekamy na następną publikację z Dawidem w podobnym repertuarze, choć mocno ściskamy kciuki, by nigdy nie zapomniał o ukochanym disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zszokował fanów?! Takiego rozpoczęcia roku nikt się nie spodziewał

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo w nieziemskiej kreacji własnego projektu! Fani popadli w zachwyt!
  2. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?
  3. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  4. Najmłodszy wokalista disco polo znowu w ofensywie! Czy będzie to udana muzyczna ekspansja?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej