Reklama
Polecamy


Reklama

Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!

2020-09-12T07:25:00+02:00 Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/dawid-narozny-znow-zachwycil-swiat-i-swoja-partnerke-wyjatkowe-nagranie-trafilo-do-sieci-1599817284.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ciarki na plecach nie znikają długo po odsłuchaniu wokalnych popisów Dawid Narożnego! Gwiazdor disco polo podbije rynek amerykański?

Reklama

Artyści disco polo, co chwila udowadniają swój ogromny muzyczny talent. Na koncertach lub w bardziej skromnych realiach, dają wyraz niezwykłym umiejętnościom, które nieprzypadkowo wywindowały ich na szczyt polskiej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Popularny gwiazdor disco polo tonie w złocie i platynie! Fani docenili jego twórczość!

Raz na jakiś czas w sieci pojawia się nagranie Dawida Narożnego, realizowane z ukrycia lub całkiem jawnie, przez jego partnerkę Joannę. Gwiazdor z ochotą podśpiewuje podczas podróży autem, bardzo ambitne i znane przeboje.

Tym razem wykonał piosenkę Franka Sinatry pt. „My Way”. Utwór ten jest niezwykle skomplikowany w swojej kompozycji i wymagający dla wokalisty. Nic to jednak dla reprezentanta naszego gatunku. Wokalista słowo po słowie, takt po takcie, odśpiewał wielki hit słynnego amerykańskiego śpiewaka.

Ciarki na plecach nie znikają długo po odsłuchaniu wokalnych popisów Dawida. Możemy być też wdzięczni Asi, która raczy nas takim materiałem. Sama partnerka artysty również jest zachwycona jego występem - „Uwielbiam jak mi śpiewa”, napisała w relacji.

Czekamy na następną publikację z Dawidem w podobnym repertuarze, choć mocno ściskamy kciuki, by nigdy nie zapomniał o ukochanym disco polo.

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  2. Jak brzmi nieśmiertelne disco polo w nieco nowoczesnym wydaniu? Zobaczcie muzyczną odpowiedź!
  3. Koncert życzeń w disco polo? Teresa Werner nową gwiazdą Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.