2023-04-24T21:32:00+02:00 Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) oraz Sobota milionerami! To wszystko dzięki tej piosence! Gwiazdor disco polo i znany raper stworzyli coś, na czym zdobyli już milion https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-oraz-sobota-milionerami-to-wszystko-dzieki-tej-piosencepng.png Disco-Polo.info

Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) oraz Sobota milionerami! To wszystko dzięki tej piosence!


Gwiazdor disco polo i znany raper stworzyli coś, na czym zdobyli już milion

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2023  21:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) oraz Sobota milionerami! To wszystko dzięki tej piosence!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!
 2. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 3. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo

  Połączenie dwóch różnych stylów: rapu z disco polo było strzałem w dziesiątkę. Dawid Narożny oraz raper Sobota połączyli siły, by stworzyć zupełnie coś innego i zaskoczyć wszystkich słuchaczy z obydwu nurtów. Współpraca okazała się być bardzo owocna, a nowy utwór podbija sieć!

  Sobota i Dawid Narożny – dwóch wokalistów prezentujących zupełnie inne nurty muzyczne.  Obszerny świat disco polo potrafi zaskakiwać, właśnie dzięki takim twórcom jakimi są Sobota oraz przedstawiciel zespołu Piękni i Młodzi – Dawid Narożny. Wspólna pasja do muzyki sprawiła, że panowie spotkali się, weszli do studia i stworzyli wspólny utwór, który jak się okazuje – podbija cały Internet. Jeszcze długo przed premierą, projekt został okrzyknięty nowym hitem tegorocznych wakacji, a dzisiejsze statystki tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że może to być absolutna prawda.

  „JESTEŚ TAKA SŁODKA” – BEZAPELACYJNY HIT WAKACJI

  Jesteś taka słodka” Dawida Narożnego i Michała Sobolewskiego (Soboty) nie jest ani kawałkiem rapowym, ani discopolowym. Jest to mocna mieszanka stylów, w której twórcy postawili nie tylko na ciekawy klip ale także zaskakujące brzmienie, przypominające poniekąd latino-dance. Produkcja odbyła się pod czujnym okiem Levelona, czyli Wojtka Sarwy z zespołu Menelaos, a tekst współtworzył TKM – raper, którego produkcje również cieszą się niesamowitym odbiorem.

  Po publikacji przedpremierowego fragmentu chodziły słuchy, że kompozycja Narożnego i Soboty jest hitem tegorocznych wakacji. Po kilku tygodniach od premiery okazuje się, że nie były to słowa rzucane na wiatr, a najprawdziwsza prawda.

  Trzeba przyznać, że „Jesteś taka słodka” to utwór, który od pierwszych chwil wpada w ucho. W połączeniu z nietypowym wokalem Narożnego i rapową poetyką Soboty, tworzy bardzo interesującą propozycję dla słuchaczy. Wiele osób zaskoczyła taka współpraca artystów, ale jak widać, nie jest to przeszkodą dla tworzenia ciekawych, nowych dzieł muzycznych.

  „JESTEŚ TAKA SŁODKA” Z PIERWSZYM MILIONEM

  Według znanego powiedzenia, pierwszy milion zawsze trzeba ukraść. Niekiedy jednak okazuje się, że żeby go zdobyć wystarczy stworzyć coś, o czym będzie głośno. Coś o czym będzie mówić cała Polska.

  „Jesteś taka słodka”, wspólny singiel discopolowego artysty z raperem pojawił się w sieci 6 kwietnia 2023 roku i pomimo upływu kolejnych tygodni, wciąż jest mile widziany wśród muzycznych propozycji. W serwisie YouTube, kompozycja zajmuje 16 miejsce w karcie #naczasie w kategorii Muzyka z wynikiem miliona wyświetleń.

  Po dwóch tygodniach od premiery jakże wyśmienitej, okrzykniętej hitem wakacji, piosenki licznik odnotował przychód w postaci miliona wyświetleń, a liczba ta stale się powiększa, podobnie jak opinie pod nią.

  Z najnowszych komentarzy wynika, że utwór „Jesteś taka słodka” to: mega utwór, mistrzostwo, super robota, mocna mieszanka wybuchowa czy świetny kawałek.

  Jakby nie patrzeć, pierwszy milion został przekroczony,  a utwór w dalszym ciągu podbija Internet oraz od nowa zaskakuje za każdym razem, gdy go odtworzymy.

  SOBOTA I DAWID NAROŻNY – ZGRANY DUET

  Internauci są zachwyceni duetem. Uważają nawet, że Sobota oraz Dawid Narożny tworzą bardzo zgrany duet wypełniając się wokalnie a zaproszenie do współpracy właśnie Michała było świetnym wyborem. Chłopaki z pewnością sporo namieszają na muzycznym rynku.

  Serdecznie gratulujemy jednego miliona oraz życzymy kolejnych obfitych osiągnięć czekając na kolejne, wielkie wspólne produkcje!


  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x Sobota - Jesteś taka słodka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Majówka w rytmie disco polo: Loverboy szykuje muzyczną niespodziankę
  2. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  3. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  4. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  5. Top Girls nagrały własną wersję "Bella Ciao"! Zobacz, jak włoski hit brzmi w disco polo
  6. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
  7. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  8. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie