2023-03-18T15:18:00+01:00 Dawid Narożny - Piękni i Młodzi i Sobota - Połączenie sił w muzyce, której nie spodziewał się nikt! A Dawid Narożny i Sobota nagrywają razem! Co z tego wyniknie? Czy to będzie nowy hit polskiej muzyki? Sprawdź, co wiemy już teraz o tym niecodziennym połączeniu artystów! https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny---piekni-i-mlodzi-i-sobota---polaczenie-sil-w-muzyce-ktorej-nie-spodziewal-sie-nikt-artysci-weszli-do-studiajpg.jpg Disco-Polo.info

Dawid Narożny - Piękni i Młodzi i Sobota - Połączenie sił w muzyce, której nie spodziewał się nikt! Artyści weszli do studia!


Dawid Narożny i Sobota nagrywają razem! Co z tego wyniknie? Czy to będzie nowy hit polskiej muzyki? Sprawdź, co wiemy już teraz o tym niecodziennym połączeniu artystów!

Autor: Adam Begier, 18 Marzec 2023  15:18
Źródło zdjęć: facebook.com/wojtek.sarwa
Dawid Narożny - Piękni i Młodzi i Sobota - Połączenie sił w muzyce, której nie spodziewał się nikt! Artyści weszli do studia!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO
 2. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
 3. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
Reklama

  Dawid Narożny i Sobota to dwóch wybitnych artystów, którzy pochodzą z różnych muzycznych światów. Pierwszy z nich jest znanym i lubianym w Polsce gwiazdorem disco polo, zaś drugi to popularny raper, znany ze swoich kontrowersyjnych tekstów i wyczynów scenicznych. Jednakże w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, która zaskoczyła nie tylko fanów, ale i całą branżę muzyczną. Otóż, panowie postanowili połączyć siły i nagrywać razem. W studio o Levelona, producenta muzycznego, Dawid i Sobota pracowali nad swoim pierwszym singlem. Jakie będą efekty tego niecodziennego połączenia artystów?

  Zobacz również: Wielkie serce gwiazdora disco polo! Marcin Miller Boys odwiedził fankę! Wzruszający materiał!

  Niecodzienna współpraca artystów Dawid Narożny i Sobota razem!

  Dawid Narożny i Sobota to dwaj artyści, którzy nie mają ze sobą wiele wspólnego. Pierwszy z nich specjalizuje się w muzyce disco polo, która jest chętnie słuchana przez szerokie rzesze fanów, natomiast Sobota to raper, który swoją karierę zaczynał od muzyki undergroundowej i pochodzi z Wrocławia. Jednakże, to właśnie ta niecodzienna współpraca artystów przyciągnęła uwagę mediów oraz fanów.

  Na chwilę obecną nie wiadomo, jaka będzie treść piosenki, którą Dawid Narożny i Sobota nagrali w studio. Nie ujawniono też tytułu utworu. Jednakże, już samo połączenie sił tych dwóch artystów budzi spore zainteresowanie wśród fanów i krytyków muzycznych. Czy będzie to klasyczne disco polo z dodatkiem rapu? Czy Sobota zmieni swój styl na potrzeby tego projektu? Czy to będzie coś zupełnie nowego i zaskakującego? Na te pytania odpowiedź poznamy wkrótce.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Levelon - producent muzyczny

  Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, ukazuje Dawida Narożnego i Sobotę w studio u producenta muzycznego o pseudonimie Levelon. Ten młody artysta już teraz cieszy się sporym uznaniem w branży muzycznej, a współpraca z takimi gwiazdami jak Narożny i Sobota może mu tylko pomóc w dalszym rozwoju kariery. Levelon tworzy muzykę w gatunku disco polo, pop, czy rapie, więc można się spodziewać, że w utworze, który zrobił razem z Narożnym i Sobotą, usłyszymy wiele różnorodnych brzmień.

  Reakcje fanów i krytyków na wieść o połączeniu sił Dawida Narożnego i Soboty w muzyce są mieszane. Z jednej strony fani obu artystów wyrażają entuzjazm i cieszą się, że będą mieli okazję posłuchać ich razem w jednym utworze. Z drugiej strony, niektórzy zastanawiają się, czy taki duet ma szansę na powodzenie, biorąc pod uwagę, że reprezentują oni zupełnie inne style muzyczne.

  Nie tylko fanów, ale również krytyków muzycznych interesuje, jakie będą efekty połączenia sił Dawida Narożnego i Soboty. Czy uda im się stworzyć hit, który będzie królował na listach przebojów? Czy pojawi się ryzyko, że jedna z gwiazd przytłoczy drugą? Na te pytania musimy jeszcze poczekać.

  Jedno jest pewne - połączenie sił Dawida Narożnego i Soboty to krok, który otwiera nowe możliwości dla polskiej muzyki. Może to stać się inspiracją dla innych artystów, którzy postanowią połączyć różne gatunki muzyczne w swoich utworach. Czekamy z niecierpliwością na premierę nowego singla i życzymy panom powodzenia w dalszej pracy nad projektem.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Dawid-Narozny-i-Sobota-1.jpg
  Reklama

  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  2. Kuba Urbański z Playboys podbija TikToka z córkami! Nic słodszego nie zobaczycie! VIDEO
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!
  4. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO
  5. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
  6. Kuba Urbański z Playboys zdradza swoje sekrety! Niezwykłe spotkanie w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu
  7. Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!
  8. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie