2020-12-04T11:10:00+01:00 Dawid Narożny i Andrzeja Kozajda w kręgu zainteresowań producentów muzycznych! Popularność gwiazd disco https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/tworczosc-dawida-naroznego-ukierunkowana-na-lata-90-te-posluchajcie-genialnej-nowosci-1606235153.jpg

Dawid Narożny i Andrzeja Kozajda w kręgu zainteresowań producentów muzycznych! Popularność gwiazd disco polo szybko rośnie!

Redakcja , 04 Grudzień 2020  11:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dawid Narożny i Andrzeja Kozajda w kręgu zainteresowań producentów muzycznych! Popularność gwiazd disco polo szybko rośnie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Specjalista od nadawania utworom charakterystyki typowej dla ostatniej dekady XX wieku, wziął na warsztat przebój

Reklama

W sieci nie milknie echo na temat solowej kariery Dawida Narożnego. Artysta po wieloletniej współpracy z zespołem Piękni i Młodzi, wyruszył w samotną muzyczną podróż.

Zobacz również: Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!

Decyzja choć nie była łatwa i otoczona samymi pozytywami, okazała się bardzo dobra. Narożny radzi sobie doskonale, jego poprzedni zespół także, zatem fani otrzymują discopolowe hity z dwóch, różnych źródeł. Piosenkarz wydał już kilka solowych przebojów, ale naturalna skłonność do współpracy również w nim pozostała.

Stąd produkcja pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą stworzona w duecie z Endrju. Kawałek zrobił świetne wrażenie na fanach, którzy nie kryli i nadal nie kryją swojego zachwytu nad nim. Kiedy przebój w najlepsze podbija serca słuchaczy, na rynku pojawia się jego wersja z muzyczną manierą lat 90-tych.

Taki właśnie jest remix stworzony przez Mathew. Specjalista od nadawania utworom charakterystyki typowej dla ostatniej dekady XX wieku, wziął na warsztat przebój, który jest dziełem Dawida i Andrzeja Kozajdy.

Przeróbka brzmi doskonale. Nie straciła ani trochę pierwotnej energii i z pewnością będzie poważną konkurencją dla oryginalnej siostry.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  2. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  3. Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!
  4. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  5. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  6. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  7. Piękna wokalistka zachwyca wyjątkową stylizacją! Te buty to hit każdej jesieni!
  8. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami