2023-10-30T10:13:00+01:00 Dawid Narożny - najważniejsze informacje. Wiek, żona, dzieci, Instagram Dawid Narożny, założyciel zespołu Piękni i Młodzi, jest ojcem Gabrysi z małżeństwa z Magdą oraz syna Marcela z Joanną. Poznaj jego życie prywatne i karierę. https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny---najwazniejsze-informacje-wiek-zona-dzieci-instagramjpg.jpg Disco-Polo.info

Dawid Narożny - najważniejsze informacje. Wiek, żona, dzieci, Instagram


Dawid Narożny, założyciel zespołu Piękni i Młodzi, jest ojcem Gabrysi z małżeństwa z Magdą oraz syna Marcela z Joanną. Poznaj jego życie prywatne i karierę.

Autor: Adam Begier, 30 Październik 2023  10:13
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dawid Narożny - najważniejsze informacje. Wiek, żona, dzieci, Instagram
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Von Prais z Hitem na Lato: "Hej Mała" - PREMIERA!
 2. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
 3. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
Reklama

  Założyciel zespołu Piękni i Młodzi, Dawid Narożny, nie jest już tylko muzykiem disco polo znanych z hitów takich jak Ona jest taka cudowna. Po burzliwym okresie w jego życiu, obecnie Dawid koncentruje się na nowych muzycznych projektach oraz rodzinie. Kto naprawdę jest Dawid Narożny i jak kształtuje się jego życie po odejściu z Piękni i Młodzi?

  Dawid Narożny – początki kariery, wiek

  Dawid Narożny urodził się 12 października 1989 roku , już w młodym wieku odkrył swoją pasję do muzyki. Założenie zespołu razem z Magdą Narożną i Danielem Wilczewskim stało się początkiem wielkiej kariery w świecie disco polo. Ich występ w programie Must Be The Music przyniósł im nie tylko uznanie, ale również ogromną popularność w Polsce.

  Dawid Naroży - Była żona i obecna

  Byli małżonkowie, Dawid i Magda, długo byli uważani za jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w branży muzycznej. Ich wspólne występy oraz chemia na scenie przyciągały uwagę fanów. Jednak, jak się okazuje, nie zawsze idylliczne chwile z życia prywatnego przekładają się na zawodowe. Rozstanie w 2019 roku było dużym zaskoczeniem dla fanów, a późniejsze problemy doprowadziły do wykluczenia Dawida z zespołu.

  Dawid Narożny - Dzieci - Gabrysia i Marcel

  Dawid Narożny, znany w świecie muzyki disco polo, jest dumnym ojcem dwójki dzieci. Z małżeństwa z Magdą Narożną ma córkę Gabrysię, natomiast z obecnej żony, Joanny Narożnej, przyszedł na świat ich syn Marcel.

  Dawid Naożny - Nowe początki

  Dawid Narożny, po wykluczeniu z Piękni i Młodzi, nie zrezygnował z muzyki. Jego solowe projekty, takie jak współpraca z Endrju, zdobywają coraz większą popularność. Dawid dąży do tego, aby stać się nie tylko wokalistą disco polo, ale artystą rozpoznawalnym na szeroką skalę.

  Dawid nie boi się również zmieniać swojego repertuaru, co pokazał, śpiewając razem z córką Gabrysią piosenkę Shallow. Jego działania wskazują, że artysta chce rozwijać się muzycznie i nie boi się nowych wyzwań.

  Dawid Narożny - Instagram

  Dawid Narożny jest aktywny na platformie Instagram, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz zawodowym. Jego konto, @dawidnarozny, śledzi ponad 86 tysięcy internautów, co pokazuje, jak wielką popularnością cieszy się artysta. Zdjęcia z córką Gabrysią, synem Marcelem oraz partnerką Joanną pokazują szczęśliwego ojca i partnera.

  Dawid Narożny, choć przeszedł przez wiele trudnych chwil w życiu zawodowym i prywatnym, nie poddał się i nadal rozwija swoją karierę muzyczną. Jego determinacja, pasja oraz wsparcie rodziny czynią go jednym z najbardziej interesujących artystów na polskiej scenie muzycznej.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x TKM - Byłe

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  2. Zespół Diadem powraca z nowym utworem 'Loty'. Czy dorówna hitowi 'Samoloty'? NA PEWNO!
  3. Nie uwierzysz! Zenon Martyniuk zdradził się z nowym utworem dla Jagiellonii Białystok! "piosenka o miłości kibiców do klubu"
  4. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  5. Klaudia Zielińska gotowa na podbicie lata z hitem 'Jambo'! Posłuchaj nowości!
  6. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  7. Premiera: "Ona Chce Wariata" - Mega hit disco polo zespołu Weź Nie Pytaj podbija już sieć! Czy to nowy HIT?!
  8. Łobuzy zaskakują premierą w Amerykańskim Stylu. W rolach głównych Magda Karwacka oraz Igor Łubkowski. Zobacz przedpremierę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie