2023-11-12T06:30:00+01:00 Daria i Przemek Budka kupili ziemię! Planują budowę domu! Daria i Przemek Budka planują budowę domu marzeń. Para dzieli się swoim entuzjazmem i życiowymi celami na Instagramie https://disco-polo.info/uploads/news/daria-i-przemek-budka-kupili-ziemie-planuja-budowe-domujpg.jpg Disco-Polo.info

Daria i Przemek Budka kupili ziemię! Planują budowę domu!


Daria i Przemek Budka planują budowę domu marzeń. Para dzieli się swoim entuzjazmem i życiowymi celami na Instagramie

Autor: Adam Begier, 12 Listopad 2023  06:30
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox/
Daria i Przemek Budka kupili ziemię! Planują budowę domu!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 2. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
 3. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
Reklama

  Wśród wielu par, które łączy wspólna pasja i życiowe cele, Daria i Przemek Budka wyróżniają się swoją energią i zaangażowaniem w branży muzycznej. Ta urocza para, znana szerokiemu gronu fanów disco polo i muzyki pop, to przykład, że miłość i wspólne marzenia mogą tworzyć piękną symfonię życia. Ich najnowsze plany pokazują, że nie tylko w muzyce potrafią komponować, ale i w życiu prywatnym starannie piszą każdą nutę.

  Harmonia na scenie i poza nią - Daria i Przemek Budka

  Przemek Budka, lider zespołu Eratox, jest dobrze znany na scenie disco polo. Z charakterystycznym wokalem i energią, którą przekazuje publiczności, zdobył serca fanów. Z kolei Daria, jako solistka, wplata w muzykę taneczną bardziej popowe brzmienia, pokazując swoją wszechstronność i talent. Ich wspólne występy na weselach to feeria emocji i profesjonalizm, który sprawia, że te wyjątkowe chwile stają się jeszcze piękniejsze.

  Nowy rozdział - wspólne marzenia o domu

  Ale życie to nie tylko koncerty i aplauz. Daria i Przemek podjęli decyzję o kolejnym kroku, który wprowadzi wiele zmian w ich codzienności. Ostatnio para podzieliła się z fanami wiadomością o kupnie ziemi i planach budowy domu. "Weszliśmy w tak ważny etap w naszym życiu, że musimy się nim z Wami podzielić  Po długich poszukiwaniach, wielu przeciwnościach losu udało nam się znaleźć nasze wymarzone miejsce  Cytując klasyka „ to jest nasz kawałek podłogi” a No i jeszcze jedno… Tu narazie jest ściernisko, ale będzie San Francisco" - z entuzjazmem opowiedzieli o swoich planach.

  W ich słowach czuć determinację i radość z tego, że kolejne marzenia stają się rzeczywistością. Lista marzeń Darii i Przemka jest długa, ale to, co już udało się osiągnąć, napawa optymizmem i pokazuje, że warto mieć cele i do nich dążyć.

  Zakup ziemi i budowa domu to dla wielu osób spełnienie marzeń o własnym kącie. Dla Darii i Przemka jest to nie tylko kwestia własnego M, ale również nowego etapu w ich życiu. Wielu fanów z pewnością z zainteresowaniem będzie śledziło postępy w realizacji tego projektu, który jest równie emocjonujący, co najnowsze produkcje muzyczne pary.

  Fani z pewnością będą nie tylko cieszyć się kolejnymi muzycznymi premierami, ale również śledzić postępy w budowie domu marzeń. To kolejny rozdział w życiu Darii i Przemka, który z pewnością będzie równie barwny i melodyjny, jak ich dotychczasowa twórczość.

  Reklama

  ERATOX - Najlepszy film

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  2. Radek Liszewski Weekend i jego największe przeboje disco polo! Darmowa składanka!
  3. Niezwykłe Wydarzenie w Łomży: Koncert Charytatywny z Gwiazdami Disco Polo
  4. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej
  5. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
  6. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  7. Zenek Martyniuk obiektem drwin?! W sieci pojawiły się MEMY o Królu Disco Polo!
  8. Robson W wraca z nowym hitem! "Dawaj Dawaj Mała" podbije wakacje 2024

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie