Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-07-08T07:00:00+02:00 Czy sprawa trafi do sądu? Jest oficjalne stanowisko Artysty disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/czy-sprawa-trafi-do-sadu-jest-oficjalne-stanowisko-artysty-disco-polo-1562502166.jpg
Reklama

Czy sprawa trafi do sądu? Jest oficjalne stanowisko Artysty disco polo!

Redakcja , 08 Lipiec 2019  07:00
Czy sprawa trafi do sądu? Jest oficjalne stanowisko Artysty disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Tym razem miarka się przebrała. Choć, jak sam powiedział, to dla niego pierwsza taka sytuacja - nie odpuści. O co chodzi?

Reklama

Hejt to zjawisko dość powszechne, szczególnie w internecie i szczególnie wobec osób rozpoznawalnych. Nie jest inaczej w świecie disco polo. Można rzec, że w tym świecie jest nawet gorzej. Przekonał się o tym ostatnio Kuba Urbański, lider i wokalista grupy Playboys.

Zobacz również: Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!

Playboysów znamy z wielu kultowych już hitów disco polo. Tym razem nie napiszemy jednak o nowej premierze czy nowym rekordzie utworu na YouTube. Tym razem mamy smutne wiadomości. Te przekazał za pośrednictwem specjalnego oświadczenia wspomniany już Kuba Urbański.

Na YouTube pojawił się film, w którym Kuba wyjaśnia ostatnią sytuację związaną z hejtem, który kierowany jest nie tylko w stronę jego osoby czy zespołu.

Jak się okazuje, hejt dotknął również rodzinę Artysty, a także małą córeczkę lidera formacji. Jak stwierdził sam Kuba, nie może sobie na to pozwolić i będzie dążył do wyjaśnienia tej sytuacji.

O co dokładnie chodzi? W filmie pada konkretne imię i przytoczenie sytuacji, która miała miejsce jakiś czas temu. Kuba poczuł się zobowiązany do publikacji specjalnego oświadczenia, a to możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz również: Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo zdecydował się na wielką inwestycję w siebie! Czy to dobre posunięcie?!
  2. Capitan Folk podbije rynek disco polo?! Ta premiera nawołuje do zabawy!
  3. Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
  4. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej