Reklama
Polecamy


Reklama

Czy nie jest pięknie?! Wpis Patryka Pegzy (After Party) nakłania do przemyśleń

2020-05-03T07:45:00+02:00 Czy nie jest pięknie?! Wpis Patryka Pegzy (After Party) nakłania do przemyśleń https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wpis-patryka-pegzy-after-party-naklania-do-przemyslen-1587838757.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/patryk_pegza_after_party
Reklama


Życie gwiazd

Warto wziąć sobie słowa artysty do serca,bo trzeba przyznać,że w dobie łatwego dostępu do wszelakich podróży,zapomnieliśmy o tym,co oferuje nam Polska

Reklama

Pewne rzeczy, które są na wyciągnięcie ręki, niestety są niedoceniane. Idealnie rozumie to wokalista jednego z topowych zespołów disco polo, After Party. Artysta nie stroni od przemyśleń. 

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Lider i wokalista grupy After Party, Patryk Pegza jest zdecydowanie jednym z lepszych wykonawców w branży disco polo. Artysta w stu procentach spełnia się w świecie muzyki.

Nie jest tajemnicą, że muzyka taneczna utożsamiana jest z kiczem, ale Patryk Pegza jest idealnym przykładem tego, że tworząc disco polo, można zrobić utwory, które zawierają głębszy przekaz. Jego muzyka jest zawsze na najwyższym szczeblu. Twórczość After Party jest tak szczera, że trudno się dziwić, że każda propozycja przeradza się w wielki przebój.

Niedawno wokalistę zespołu wzięło na przemyślenia. Patryk dodał na swoim prywatnym koncie na Instagramie zdjęcie z nad polskiego morza i napisał: - Rewa polskie morze, czy nie jest pięknie? Cudze chwalicie, swego nie znacie. Warto wziąć sobie słowa artysty do serca, bo trzeba przyznać, że w dobie łatwego dostępu do wszelakich podróży, zapomnieliśmy o tym, co oferuje nam Polska.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rewa Polskie Morze czy nie jest pięknie ?cudze chwalicie swego nie znacie ???? #rewa #polskiemorze #

Post udostępniony przez Patryk Pegza After Party (@patryk_pegza_after_party)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.